درب ضد حریق,درب ضد حریق اتاق سرور,اتاق سرور,درب ضد حریق بیمارستانی

بهترین نوع درب ضد حریق | درب ضد حریق اتاق سرور

  • پنجشنبه 2 آبان 1398
  • 3971 نفر

در ساختمانها برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود.

درب ضد حریق ، دربی است که از شعله ور شدن آتش جلوگیری می کند و در برابر حرارت تا حدود 4 ساعت مقاومت می کند.چهار چوب و روکش درب هر دو از فولاد بوده و از ورق آهن و پشم سنگ و پوشش رنگ نسوز و یراق آلات ساخته می شود . لاستیک درزگیر نسوز اطراف در را احاطه کرده و از وارد شدن دود سمی و حرارت جلوگیری میکند . محل نصب این در ها غالبا در پاگرد ها و پله های اضطراری است .

انواع درب ضد حریق 

 درب ضد حریق چوبی

همان طور که از نام  این مدل مشخص است این درب ضد حریق از چوب ساخته شده است  قیمت این نوع از درب ها از مدلی شیشه ای پایین تر می باشد در ساخت این درب از چوب های مخصوص با لایه های فولادی و پشم شیشه استفاده  می شود زیبایی و تنوع رنگی در این محصول زیاد می باشد .

 درب ضد حریق شیشه خور

 استفاده از شیشه میتواند به زیبایی و همچنین مقاومت درب اضافه کند. این نوع درب ها در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار میگیرند نقطه اشتراک این نوع درب  با نوع چوبی استفاده هردو از پشم شیشه  و لایه های فولادی است .

درب ضد حریق فلزی

 این نوع درب ها از مقامت بالا برخوردار است که میتوان گفت نسبت به دیگر مدل ها از وزن بیشتری برخور دار است .

  درب ضد حریق دو لنگه تک باز شو

 درب ضد حریق تک لنگه شیشه خور

درب ضد حریق دو لنگه

قیمت درب ضد حریق

با توجه به تغییرات روزانه نرخ ارز و ثابت نبودن قیمت ها قطعا مطلع هستید که نمیتوان یک قیمت ثابت اعلام کنیم، اما با همه این تفاسیر همواره سعی ما بر این بوده که با تضمین پایینترین و ارزان ترین قیمت در ایران درب ضد حریق تولید و روانه بازار کنیم .که با وجود بالا رفتن قیمت فولاد و لوازم مصرفی همچنان به شما تضمین صددرصدی میدهیم که پایینترین و منصفانه ترین قیمت را ارایه میدهیم.
ما با تضمین پایینترین و منصفانه ترین قیمت در ایران درب ضد حریق میفروشیم. با اتکا به کیفیت بالا و تاییدیه آتش نشانی و استاندارد یو ال اروپا .
به دلیل بالا و پایین شدن روزانه قیمت مواد اولیه هزینه ساخت ممکن است متغیر باشد. لذا از درج قیمت دقیق در وب سایت معذوریم اما این نوید را مجددا به شما میدهم که تضمین میکنیم با پایین ترین قیمت با توجه به امکانات و تاییدیه های درخواستی در سال 2019 درب ضد حریقمیسازیم. میتوانید با توجه به نوع درب درخواستی از طریق تماس تلفنی قیمت را ارزیابی کرده و نسبت به خرید اقدام فرمایید.
همچنین قیمت انواع دربهای ضد حریق با توجه به تیراژ ، مشخصات و ابعاد مورد نیاز شما متفاوت است و ممکن است با توجه به نوسانات قیمت آهن نیز تغییراتی داشته باشد که خواهشمند است برای اطلاع از جزئیات قیمت و صدور پیش فاکتور رایگان و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

 

درب ضد حریق اتاق سرور

درب اتاق سرور همانطور که از اسمش پیداست برای اتاق هایی که در آن ها کامپیوترها، سرور و یا سیستم هایی که زیاد داغ میکنند استفاده میشود که به دلیل بالا رفتن دمای هوا و حرارت، احتمال آتش سوزی و حریق بر اثر اتصالات برق زیاد است . به همین دلیل در این اتاق ها از درب ضد حریق مخصوصی که به درب اتاق سرور معروف است استفاده میشود.که هر ابعاد ، اندازه و مشخصاتی که بخواهید برای شما تولید کرده و با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

ویژگی های درب ضد حریق اتاق سرور:

درب ضد حریق اتاق سرور زمانی که در اتاق سرور یا مرکز داده مورد استفاده قرار میگیرند باید ويژگي‌هاي ذيل را داشته باشند.
• كليه درهاي داخلي و ورود و خروج مجهز به سيستم Master Key در قفل هاي مكانيكي باشند.
• كليه درها بايد كاملا هوابند بوده و مقاوم در برابر نفوذ آب باشند.
• دربهاي ورودي اصلي و خروجي‌هاي اضطراري مي بايد از جنس استيل دو جداره با فوم عايق حرارتي بوده و مطابق استاندارد ضد حريق ۶۰S باشند.
• درهاي خروج اضطراري و درهاي راهروهاي متنهي به خروج اضطراري مي بايد مجهز به درهاي ضد حريق با كلاس متناظر با كلاس ديوارها بوده و مجهز به شستی خروج اضطراري و آرام بند ضد حريق متناظر با استاندارد EN باشند.
آرام بند براي درهاي دو لنگه مي بايد داراي هماهنگ كننده دو لنگه باشند.
• مي بايست امكان خروج اضطراري اختصاصي بر روي قفل‌هاي مربوط به درهاي سيستم كنترل تردد بصورت مكانيكي نبز بر روي قفل تعبيه شده باشد.


درب ضد حریق اتاق سرور یک درب  با ویژه گی های خاص است بنابر این هر دربی مناسب اتاق سرور نیست!!!

 

درب ضد حریق

درب ضد حریق از نظر کاربرد :

1 ) درب های خروج اضطراری برج های مسکونی و اداری

2 ) درب مخصوص نیروگاه برق

3 ) درب بیمارستانی

4 ) درب خزانه ها و انبار

نکات قابل توجه در زمان خرید درب ضد حریق :

1 ) مقاومت در در برابر حرارت از یک ساعت بیشتر

2 ) ضخامت ورق فولادی حایز اهمیت اشت .

برای خرید اینترنتی درب ضد سرقت و درب ضد حریق و همچنین  آگاهی از قیمت درب ضد سرقت و ضد حریق با راسان درب تماس بگیرید.
 

تفاوت درب ضد سرقت و درب ضد حریق

در ساختمانها برای تامین فرصت و زمان مورد نیاز برای افراد جهت فرار از آتش سوزی و همچنین برای محافظت از سازه و اجزای ساختمان از درب ضد حریق استفاده می شود. اين دربها به دلیل نوع عملکردشان باید بدون هر گونه قفل و عامل نگه دارنده ای باشد تا در هنگام وقوع حادثه به سادگی باز شده و بتوان از آن گریخت به طور کلی چهارچوب درب ضد حریق از نوع ورق آهنی الکتروگالوانیزه با ضخامت ۲ میلی متر و لنگه های آن از ورق الکتروگالوانیزه با ضخامت 1.5 میلی متر می باشد و داخل درب با پشم سنگ به صورت فشرده پر شده که تا حدود 2 ساعت و با دمای 1200 درجه سانتی گراد قابلیت ضد حریق را دارد، اطراف درب با  لاستیک درزگیر نسوز پوشانیده شده است و جهت جلوگیری از ورود دود در حرارت بالا، دود سمی تولید نمی کند پس فضای مناسبی برای جلوگیری از نفوذ حرارت و آتش به سایر بخش ها است.
برای ساخت درب ضد سرقت از ورقه فلزی، قفل، یراق آلات (دستگیره، درکوب، چشمی، قفل پستچی) و همچنین ورقه ام دی اف با روکش طبیعی و گاه مصنوعی استفاده می‌شود و باید ویژگی های دیگری از قبیل آتش پاد بودن، عایقی برای گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند، درب ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تأمین می کنند و بايد در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی مستحکم هستند.

برای خرید درب ضد حریق از بخش تماس با ما اقدام بفرمایید.
 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,فروش درب ضد سرقت ترک

مشخصات فنی و قیمت درب ضد سرقت ترک

ترکیه همواره به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات درب های ضد سرقت نیز در بازار مطرح بوده است. پس می توان کیفیت یراق آلات استفاده شده را نیز به عنوان یک شاخص برای تشخیص اصالت درب های ضد سرقت ساخت ترکیه در نظر گرفت.