باز کردن قفل درب ضد سرقت,ماندن پشت درب ضد سرقت,قفل درب ضد سرقت

باز کردن قفل درب ضد سرقت هنگام جاماندن کلید

  • یکشنبه 10 آذر 1398
  • 10044 نفر

در صورتی که درب ضد سرقت قفل نشده باشد و فقط بسته شده باشد به عبارت دیگر فقط زبانه ای که با دستگیره عمل می کند درگیر باشد و سایر زبانه های قفل درگیر نباشند. در این حالت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی می توان با استفاده از کارت های تلفن ، عابر بانک ویا فیلم های رادیولوژی درب را باز کرد.

باز کردن قفل درب ضد سرقت

باز کردن قفل درب ضد سرقت در نگاه اول می‌تواند کاری سخت باشد. این درب‌ها بسیار سنگین و محافظت شده هستند و درگیر شدن با آنها می‌تواند طاقت فرسا باشد اما این همه ماجرا نیست. باز کردن قفل درب ضد سرقت گاهی از درب‌های چوبی راحت‌تر است و گاهی به اندازه قفل گاو صندوق می‌تواند وقت گیر باشد.از مشخصات درب ضد سرقت با کیفیت این است که دارای یک قفل امن و باکیفیت باشد،تا امنیت بیشتری را برای شما فراهم بیاورد.

انواع قفل درب ضد سرقت:

قفل دیجیتال کارتی

از قفل دیجیتال کارتی بیشتر در جاهایی که نیاز به امنیت بالا دارند مثل هتل ها ، شرکت ها و سازمان ها و.. استفاده میشود . قفل دیجیتالکارتی درب ضد سرقت دارای قابلیت های زیادی می باشد که از جمله میتوان به این موارد اشاره کرد : کد پذیری ، هشدار به صاحب خانه در صورت باز بودن درب ضد سرقت ، دارا بودن سیستم کنترل مرکزی، دو عدد کلید یدکی به منظور استفاده در مواقع  ضروری و امکان از کار انداختن کارت در صورتی که کارت گم شود.

قفل دیجیتال اثر انگشتی

این نوع  قفل دیجیتال قابلیت نصب روی انواع درب ضد سرقت را دارند. نصب این نوع قفل اثر انگشتی هیچ نوع تداخلی با سیستم قفل درب ضد سرقت و مغزی ندارد . در این نوع از قفل درب ضد سرقت در ابتدا باید هر تعداد اثر انگشتی که لازم است در حافظه ذخیره شود . باید این را در نظر بگیریم که این نوع قفل اثر انگشتی فقط با اثر انگشت باز میشود و هیچ کلیدی ندارد .

قفل درب ضد سرقت کلیدی

این نوع قفل درب ضد سرقت از جمله معمولی ترین و در دسترس ترین و پر استفاده ترین  نوع قفل ها میباشد . هر درب ضد سرقت یک کلید کارگری دارد و یک سری کلیدهای اصلی . این نوع دسته بندی زمانی مفید است که یک ساختمانی در هنگام ساخت و ساز رفت و آمد افراد متفرقه در آن زیاد است .
در این زمان میتوان از کلید کارگری استفاده کرد و بعد از مستقر شدن افراد خانواده و تمام شدن کارهای ساختمانی می تواند از کلیدهای اصلی استفاده کرد . و به این شکل افراد غیر مجاز دیگر اجازه ورود ندارند چون دیگر کلیدهای کارگری اعتبار ندارند .کلید درب ضد سرقت از نوع کلید کامپیوتری میباشند که معمولا امکان ساخت از روی آنها وجود ندارد . در صورتی هم که قابل ساخت باشند مدت زمان زیادی طول میکشد و معمولا کار کلیدسازهای حرفه ای است .

همانطور که می دانیم یکی از مهمترین شاخص ها برای سارقان زمان است .پس یکی از دلایلی که به درب های ضد سرقت میشود بیشتر از درب های معمولی اطمینان کرد فقط به این علت نیست که کلید آنها کامپیوتری است و امکان کپی کردن نیست بلکه بیشتر به این خاطر است که این کلیدها بسیار سخت تر کپی میشوند و زمان طولانی برای کپی نیاز دارند.
انواع قفل درب ضد سرقت

آیا قفل های درب های ضد سرقت قابل باز کردن هستند؟

. یکی از سوالاتی که معمولا توسط خریداران درب ضد سرقت پرسیده میشود این است که آیا امکان باز کردن قفل درب ضد سرقت وجود دارد یا خیر؟
و یا میتوان کلید درب ضد سرقت را مجددا ساخت یا نه؟
در پاسخ به سوال اول باید گفت باز کردن درب ضد سرقت تا حد زیادی بستگی به قفل به کار رفته در درب ضد سرقت دارد. در درب ضد سرقت ارزان به دلیل پایین بودن کیفیت قفل ها شاید به راحتی بتوان آن را باز کرد. هرچه قفل از امنیت بیشتری برخوردار باشد باز کردن درب،و وارد شدن به منزل سخت تر میشود.بنابراین همواره پیشنهاد میشود امنترین قفل را برای درب ضد سرقت خود برگزینید.در بهترین نوع درب ضد سرقت از قفل ها با بالاترین امنیت استفاده شده است.
در پاسخ به سوال دوم باید گفت بله،ایم کلید را هم مانند هر کلید دیگر میتوان ساخت.فقط با توجه به اینکه کلید قفل درب ضد سرقت کامپیوتری است هزینه بیشتری نسبت به ساخت سایر کلیدها دارد.

باز کردن قفل درب  با کارت اعتباری

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا درب های ضد سرقت چند قفل دارند؟ این به خاطر این است که می‌توان با خم کردن و مهار کردن زبانک یک قفل، آن را از مدار خارج کرد. از کار انداختن قفل به این صورت با یک کارت اعتباری فیلم رادیولوژی و چیزی از این دست امکان پذیر است.
 که اگر شما چیزی مانند یک کارت اعتباری یا فیلم رادیولوژی را بین زبانک و شکاف قفل قرار دهید، می‌توانید با یک هل دادن درب ضد سرقت را باز کنید. البته این زمانی است که یک قفل ساده درب ضد سرقت را بسته باشید و مابقی قفل‌ها باز باشد. قفل‌های چند زبانه‌ای با فرو رفتن عمیق در جدار درب ضد سرقت عملا مانع از نفوذ به زیر زبانک می‌شوند و راه را بر این کار می‌بندد.
به یاد داشته باشید این روش برای باز کردن قفل درب ضد سرقت زمانی عملا کاربرد دارد که شما پشت درب منزل مانده‌اید و کلید را فراموش کرده‌اید. این روش عملا برای باز کردن قفل درب ضد سرقت بدون تخریب قفل است.

باز کردن قفل درب ضد سرقت با تخریب قفل

هر قفلی با یک سری ساچمه رمز گذاری می‌شود. اگر این ساچمه‌ها از قفل خارج شود عملا قفل را تخریب کرده‌اید و به راحتی با یک پیچ‌گوشی می‌توانید قفل را باز کنید. البته به یاد داشته باشد که قفل شما باید بعد از باز شدن به روش باید تعویض شود زیرا بدنه اصلی آن تخریب شده است.
این روش با یک دریل دستی با هر قدرتی که باشد انجام می‌شود. همین طور شما یک مته آهن نسبتا ضخیم می‌خواهید، مانند سایز 7 . ساچمه‌های قفل اغلب زیر سوراخ کلید هستند. حدود 4 سانت زیر قفل را با احتیاط سوراخ کنید. با چکش چند ضربه به جای کلید بزنید تا ساچمه‌ها خارج شود سپس پیچگوشتی را داخل قفل محکم کنید و بچرخانید، اگر قفل نچرخید اطمینان حاصل کنید روی سوراخ ساچمه‌ها را باز کرده‌اید. با فلاش گوشی که نور متمرکزی دارد، داخل قفل را ببینید.

باز کردن قفل های پیشرفته

قفل‌های پیشرفته مانند قفل‌هایی که با اثر انگشت و کارت هوشمند باز می‌شوند، فقط و فقط با حضور یک کلید سازی حرفه‌ای باز می‌شوند. خودتان را برای باز کردن آنها به دردسر نیندازید همین طور اگر تمام قفل‌های مکانیکی یک درب ضد سرقت بسته بود از روش سوراخ کاری و کارت اعتباری استفاده نکنید. زیرا موجب تخریبی گسترده درب خانه و یا شرکت خود می‌شوید. کلید سازها با ابزارها و تجربه خاصی که دارند شما از این  دردسرها نجات می‌دهند.در انواع درب ضد سرقت میتوان با بهره گیری از قفل های پیشرفته امنیت بیشتری را فراهم بیادرید.

باز کردن قفل درب ضد سرقت

حالتهای مختلف جهت باز کردن قفل درب ضد سرقت در هنگام ماندن پشت درب

باز کردن قفل درب ضد سرقت که قفل نشده

در صورتی که درب ضد سرقت قفل نشده باشد و فقط بسته شده باشد به عبارت دیگر فقط زبانه ای که با دستگیره عمل می کند درگیر باشد و سایر زبانه های قفل درگیر نباشند. در این حالت به راحتی همانند سایر درب های قدیمی می توان با استفاده از کارت های تلفن ، عابر بانک ویا فیلم های رادیولوژی درب را باز کرد.

بدین صورت که یکی از کارت ها ذکر شده را از سمت قفل و از کنار درب طوری وارد می کنیم که کارت بالاتر از زبانه قرارگیرد و با پایین کشیدن کارت و همزمان فشار دادن درب به سمت داخل آپارتمان ،کارت زبانه را به عقب رانده و درب ضد سرقت باز خواهد شد .البته با توجه به اینکه درب های ضد سرقت دارای لاستیک های درزگیر هستند و اصولا اگر خوب ریگلاژ شده باشند درز کمتری نسبت به درب های کلاسیک قدیمی دارند باز کردن درب ضد سرقت با این روش کمی مشکلتر و زمان بیشتری را طلب می کند.

باز کردن درب ضد سرقت قفل شده

اگر شما درب ضد سرقت را قفل کرده باشید کار سخت خواهد شد .چون حتما باید یک فرد حرفه ای قفل درب ضد سرقت را باز کند که البته این کار زمان بر خواهد بود و از عهده هر کسی هم بر نخواهد آمد.

یک فرد حرفه ای بین 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد تا قفل درب ضد سرقت را باز کند و این زمان تحت تاثیر تعداد زبانه های قفل درب ضد سرقت و اینکه زبانه های قفل از چپ و راست و بالا و پایین درگیر شده باشند نخواهد بود . زمانی که قفل درب ضد سرقت باز شود کل زبانه ها ی درگیر همانند زمانی که با کلید،درب ضد سرقت را باز می کنیم ،آزاد خواهند شد .

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,فروش درب ضد سرقت ترک

مشخصات فنی و قیمت درب ضد سرقت ترک

ترکیه همواره به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات درب های ضد سرقت نیز در بازار مطرح بوده است. پس می توان کیفیت یراق آلات استفاده شده را نیز به عنوان یک شاخص برای تشخیص اصالت درب های ضد سرقت ساخت ترکیه در نظر گرفت.