اینستاگرام راسان درب
درب داخلی,قیمت درب حمام,قیمت درب اتاق,قیمت درب سرویس بهداشتی

قیمت درب داخلی | انواع درب داخلی

  • چهارشنبه 4 دی 1398
  • 14521 نفر

درب داخلی دربی است که داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد مثلا درب چوبی و درب ملامینه نمونه هایی از درب داخلی هستند که در داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرن.

درب داخلی :

جنس درب تاثیر زیادی بر روی قیمت  انواع درب داخلی دارد.در صنعت معماری درب های از لحاظ کارایی به دو دسته تقیسیم میشوند که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم :
درب خارجی : دسته اول درب خارجی است یعنی دربی که به خارج از خانه باز میشود . مانند درب حیاط و درب کوچه و درب های واحد که در ساخت و ساز های اخیر، اغلب، از نوع درب ضد سرقت هستند، نمونه هایی از درب خارجی هستند .
درب داخلی  : دسته دوم بر خلاف دسته اول مورد استفاده قرار می گیرند و نام این دسته درب داخلی است درب داخلی دربی است که داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد مثلا درب چوبی اتاقی ، درب اتاقی ملامینه و درب mdf نمونه هایی از درب داخلی هستند که در داخل آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرن. 
حال که با دو دسته بندی درب ها یعنی درب خارجی شامل : (درب حیاط و درب کوچه ) و درب داخلی  آشنا شدین قصد داریم به معرفی انواع درب داخلی بپردازیم و در مورد درب داخلی و انواع آن ها و قیمت درب داخلی صحبت کنیم.

انواع درب داخلی:

درهایی که برای اتاق ها مورد استفاده قرار میگیرند.

درهای موجود برای سرویسهای بهداشتی مانند در حمام و در توالت.


انواع درب داخلی  از لحاظ جنس درب

درب MDF :

درب mdf درب ها علاوه بر داشتن کلاف چوبی میانی،از چوب روسی ساخته شده و توسط دستگاه CNC و بدون دخالت دست و طرح این درب ها روی آنها طراحی میشود . همچنین دستگاه CNC قادر به پیاده سازی ظریف ترین اشکال می باشد .درب mdf یکی از انواع پرکاربرد درب داخلی  است.

درب HDF :

یکی از پرکاربردترین انواع درب در  دربهای اچ دی اف می باشد زیرا درب داخلی و درب اتاقیHDF دارای قیمت مناسب است .

درب PVC :

درب چوبی پی وی سی معمولا به صورت HDF ساخته میشود سپس توسط روکش PVC مورد استفاده قرار میگرد . PVC به علت مقاومتی که در برابر رطوبت دارد به عنوان دربی برای سرویس های بهداشتی قرار می گیرد .

درب داخلی و درب اتاقی ضد آب :

درب ضد آب معمولا به خاطر مقاومتی که در برابر رطوبت دارد برای حمام و دستشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت درب داخلی ساختمان

درب ABS چیست؟

ABS یک پلیمر نفتی است که از آن میتوان در صنایع مختلف استفاده کرد زیرا تا 200 درجه سانتی گراد میتواند در برابر حرارت مقاومت از خود نشان دهد.
برای اینکه درب ضد آبی داشته باشیم ابتدا باید درب خامی از جنس MDF 3 میلی متری یا نئوپان به قطر 5 میلی متر ساخته شود البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از درب نئوپان کیفیت بهتری در محصول نهایی به ما خواهد داد.
در قدم بعد سطح درب خام را کاملا به رزین ABS آغشته میکنند و در قدم بعد تمام سطح درب با ورق ABS 1.2 میلی متری پوشانده میشود. درب ضد آب ABS میتواند هم در برابر رطوبت و هم در برابر خط و خش  از خود مقاومت داشته باشد
در مرحله‌ی بعد سطح درب خام کاملا به رزین ABS آغشته می‌شود و در مراحل بعدی کلیه‌ی سطوح درب با ورق ABS۱,۲ میلی متری پوشانده می‌شود.درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می‌باشد . درب ضد اب ABS را میتوان به جای درب ضد سرقت برای اطاق خواب نیز استفاده کرد.

قیمت درب ABS

هر چه قابلیت ضد آب و  ضد بخار بودن درب ها بیشتر باشد مقاومت آن ها و در نتیجه قیمت درب ضد آب ABS بیشتر می شود.بر همین اساس درب ها باید دارای دو عامل زیر باشند.
الف) درب‌ها بر اثر رطوبت هیچ آسیبی نبینند.
ب) در صورت بروز آسیب قابل ترمیم باشند.
قیمت درب ضد آب ABS بر اساس نوع رویه به دو نوع روکش ملامینیه و ساده تقسیم می شود.هر چه طرح درب ضد آب ABS برجسته تر باشد قیمت آن بیشتر است.

قیمت درب اتاقی

زمانیکه به تصمیم به تعویش دکوراسیون منزل خود داشته باشید یکی از مهمترین گزینه ها درب اتاق هاست. همچنین ممکن است درب اتاق در اثر ضربه خوردن و یا فرسایش دچار پوسیدگی و آسیب شود. در این صورت نیاز به تعویض درب اتاق دارید.
قیمت درب اتاقی بسته به جنس درب و طراحی آن بسیار متنوع است. برای اطلاع از قیمت ها با راسان درب تماس بگیرید.

قیمت درب سرویس بهداشتی

قیمت درب سرویس بهداشتی

معمولا درب سرویس بهداشتی و حمام اگر از نوع ضد آب و جنس باکیفیت نباشد در طول زمان دچار پوسیدگی میشود و درب تقریبا قابل استفاده نیست.برای درب سرویس بهداشتی و حمام معمولا بهتر است از درب های ضد آب با روکش مناسب استفاده کنید تا سال ها برای ساختامن شما کورد استفاده باشدو 
شاید در هنگام خرید درب سرویس بهداشتی متوجه قیمت بالاتر درب های ضد آب شوید ،اما باید به این نکته توجه کنید که در هنگام خرید این درب ها شاید مجبور به پرداخت هزینه بیشتر شوید.اما خرید درب ضد آب با هزینه بیشتر مطمینا ارزش دارد چون با این کار یک درب میخرید و چند سال میتوانید بدون کوچکترین خرابی از آن استفاده کنید.

درب hdf,درب اچ دی اف,درب داخلی,درب سرویس منزل

قیمت و خرید انواع درب اچ دی اف، hdf

درب اچ دی اف معمولا برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده می شود اما به دلیل چگالی ورق اچ دی اف برای درب ورودی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
درب آکوستیک,درب ضد صدا,درب عایق صدا

درب آکوستیک | درب ضد صدا

این مهم است که هیچ صدایی از اتاق شما خارج نشود و مهمتر از آن این است که هیچ صدایی هم وارد اتاق نشود. برای مدیران بسیار مهم است که در اتاق خود بدون هیچ سرو صدایی تمرکز کنند و هیچ صدایی حواس آن ها را پرت نکند. بهترین راه استفاده از درب آکوستیک است.
درب داخلی ملامینه,درب اتاقی ملامینه

درب اتاقی ملامینه | روکش ملامینه ومزایای آن

تفاوت قابل توجه بین MDF ملامینه و نئوپان ملامینه در این است که لبه های ام دی اف ملامینه قابل ماشین کاری است که می توان پس از ماشین کاری و فرم دهی و پروفیل کاری، لبه های آن را با نوارهای From Soft لبه چسبانی کرد.
درب چوبی اتاقی,درب چوبی اتاق,درب اتاقی,درب چوبی

درب چوبی اتاقی | ساخت درب چوبی اتاق | قیمت درب چوبی اتاقی

زمانی که تصمیم به طراحی دکوراسیون منزل خود دارید، متوجه انواع زیاد درب ورودی ساختمان و انواع درب ضد سرقت برای انتخاب خواهید شد. درب چوبی اتاقی ساختمان مزایا و ویژگی های بسیاری دارد که ما را برای خرید آن ترغیب می کند. یکی از مهم ترین این عوامل تنوعی است که به دلیل جنس چوب درب اتاق ایجاد شده است.