درب ضد سرقت لوکس,درب ضد سرقت شیک ,درب ضد سرقت گران قیمت

قیمت درب ضد سرقت لوکس | مدل درب ضد سرقت شیک و گران قیمت

  • چهارشنبه 11 دی 1398
  • 482 نفر

درب ضد سرقت دارای ظاهری متفاوت از درب های ورودی معمولی است .این درب های معمولا دارای چند قفل هستند که هر کدام از این قفل ها در جهت های مختلف میچرخند. همچنین در درب ضد سرقت از رویه های گوناگون و شیک استفاده شده است.

قیمت درب ضد سرقت به عوامل مهمی بستگی دارد.ازجمله جنس درب ضد سرقت ، جنس رویه درب ضد سرقت  ، قفل به کار رفته در درب ضد سرقت ،یراق آلات بکار رفته در درب ضد سرقت و .....
یک درب ضد سرقت لوکس (درب ضد سرقت شیک)به طبع دارای قیمت بالاتری نسبت به درب های ضد سرقت معمولی است. زیرا در درب ضد سرقت لوکس سعی شدهد از بهترین متریال بکار رفته در بازار استفاده شود همچنین زیبایی این درب ها است که بسیار ظاهر شیک و جذابی دارند.

درب ضد سرقت 

درب ضد سرقت دارای ظاهری متفاوت از درب های ورودی معمولی است .این درب های معمولا دارای چند قفل هستند که هر کدام از این قفل ها در جهت های مختلف میچرخند. همچنین در درب ضد سرقت از رویه های گوناگون و شیک استفاده شده است. یراق آلات بکار رفته در درب ضد سرقت لوکس معمولا، از جنس ترک هستن و دارای ظاهری زیبا و مقاومت بالایی نسبت به ضربه و اهرم کردن در هنگام ورود سارقین دارند.

درب ضد سرقت شیک

درب ضد سرقت وزن زیادی دارد و برای ساخت کلاف داخلی و قسمت میانی درب ضد سرقت از ورقه های فلزی استفاده شده است.(:با توجه به اینکه این درب ها بسیار سنگین هستند ،استفاده از ورق فلزی ۱٫۵ برای ساخت چارچوب باعث بالاتر رفتن مقاومت چارچوب جهت نگه داری درب ها می شود. در غیر این صورت درب پس از مدتی نشست کرده و از حالت رگلاژ خارج می شود.درب ضد سرقت یا ورودی ساختمان از نظر رنگ درب، طرح درب، جنس درب میتواند متغییر بوده و با ساختمان شما همخوانگردد.
شما میتوانید با خریدی بسیار ارزان (نسبت به سایر لوازم دکوراسیون) تاثیری بسیار بزرگ بر ظاهر ساختمان شما بگذارد.
سبک درب قادر است تا تفاوت چشمگیری را در دکوراسیون منزلتان ایجاد کند. در صورت تمایل شما می توانید چندین سبک را با هم تلفیق کنید. اما این نکته را فراموش نکنید که بیشتر از همه از سبک هایی استفاده کنید، که شباهت زیادی به هم دارند. و در واقع با دکوراسیون منزل شما همخوانی دارند. مثلا یک درب بزرگ و سنگین که بیشتر برای فضاهای خیلی بزرگ و شیک و مجلل استفاده می شود. به درد یک اتاق ۹ متری در یک آپارتمان کوچک نمی خورد.
یکی از عواملی که باعث زیبایی درب ضد سرقت میشود رویه درب ضد سرقت است.رویه درب ضد سرقت دارای انواع مختلفی است.

درب ضد سرقت لوکس

انواع مدل رویه درب ضد سرقت

  • رویه برجسته لوکس

  • رویه برجسته اکونومی

  • رویه درب ضد سرقت CNC

  • رویه دربهای ضد سرقت نوع PVC

 

رویه برجسته لوکس:

این نوع رویه ها از ام دی اف 8 یا ۱۰ میلی متر با رویه چوب راش یا گردو و اضافه کردن و چسباندن پروفیل های روکش شده درست می گردد.

رویه برجسته اکونومی:

از  ام دی اف با روکش راش یا گردو روکش شده سپس قطعاتی از ام دی اف با طرحهای مختلف که با دستگاه سی ان سی طرح داده شده روی ام دی اف اصلی چسبانده می شود، رویه درب ضد سرقت با رنگ پلی اورتان یا پلی استر نقاشی می گردد.طرح رویه درب سمت داخل ساختمان از نوع سی ان سی انتخاب می گردد.

رویه درب ضد سرقت CNC:

روکش راش یا گردو. رویه های درب ضد سرقت سی ان سی برای پروژهای متوسط و طرحهای مدرن معماری پیشنهاد می گردد.

رویه دربهای ضد سرقت نوع PVC:

mdf   که انواع طرحهای سی ان سی روی آن حکاکی می گردد.


یراق آلات بکار رفته در درب ضد سرقت لوکس

یراق آلات بکار رفته در درب ضد سرقت گران قیمت و شیک

درب ضد سرقت لوکس

چهارچوب درب ضد سرقت:

چهار چوب درب ضد سرقت یکی از مهمترین بخش هایی است که می تواند در مقاومت درب ضد سرقت تعیین کننده باشد. هرچه قدر که چهارچوب اصولی تر ساخته شود ، درب ایستا تر می باشد. اندازه چهارچوب هم باید استاندارد باشد تا هر نوع وسیله ای بتواند از آن عبور کند؛ چون طول و عرض و ارتفاع اغلب چهارچوب ها مشخص و استاندارد است. شرکت رواق ایمن چوب"RIC" با طراحی دقیق و با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی و اصول ایمنی اقدام به طراحی و تولید انحصاری چهار چوب درب ضد سرقت تمام چوب کرده است. در تولید این چهار چوب ها از ورقه های فلزی قوی و ضخیم استفاده شده و درب را، حتی در برابر دیلم مصون کرده است.

قفل ها در درب ضد سرقت شیک :

قلب و مغز یک درب ضد سرقت قفل آن است وقتی که قفل ها از جنس عالی نباشند ضد سرقت بودن دیگر معنایی ندارد از این رو قفل یکی از اجزای مهم درب های ضد سرقت به شمار می آید.
قفل های متعدد و زیادی بر روی درب نصب می شوند که هرکدام ازآن ها کاربردی خاص دارد مثلا قفل های زبانه دار که امروزه حرف اول را در سیستم های امنیتی درب ها می زند. شرکت رواق ایمن چوب"RIC" در تولید درب ضد سرقت خود از بهترین قفل های روز دنیا استفاده می کند. همه قفل های درب های ضد سرقت ما دارای شناسنامه و گارانتی 5 ساله هستند.در درب های ضد سرقت لوکس میتوان از قفل هوشمند درب ضد سرقت استفاده کرد.

دستگیره های بکار رفته در درب ضد سرقت گران قیمت :

دستگیره درب یکی از ملزومات درب می باشد . دستگیره های ابتدایی از جنس فلز و یا چوب بودند و شکل خاصی نداشتند و صرفا به عنوان یک دستگیره عمل می کردند، اما امروزه شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی اقدام به طراحی دستگیره های خاص، با شکل و شمایل هایی متفاوت کرده اند . شرکت رواق ایمن چوب"RIC" در تولید درب ضد سرقت خود از بهترین دستگیره های معتبر ایرانی استفاده می کند. همه دستگیره های به کار برده شده در ساخت درب های ضد سرقت گران قیمت راسان درب دارای شناسنامه و گارانتی 5 ساله هستند.

درب ضد سرقت شیک و گران قیمت

لولا درب ضد سرقت :

لولا وسيله اي است كه از آن براي كليه قسمت‌هاي متحرك درب های چوبي و فلزی كه باز و بسته مي شوند استفاده می گردد.
شكل ظاهری و كاربرد لولاها در انواع سازه هاي چوبي از جمله در‌ب هاي ساختماني بسته به وزن درب ضد سرقت ، روش ساخت درب ضد سرقت ، فرم درب ضد سرقت و نوع کاربری که دارد متنوع است. بنابراین لولای درب ضد سرقت اهمیت بسیار زیادی دارد ، اگر لولای درب ضد سرقت کیفیت مناسب نداشته و به درستی نصب نشده باشد ، از طریق لولا درب به راحتی باز خواهد شد. از این رو كيفيت لولاها بيشتر به جنس، روش ساخت و روش های تكميلي انجام شده به روي آن ها بستگی دارد. لولای درب ضد سرقت از داخل و خارج مخفی بوده و سارق نمی تواند به راحتی با اهرم کردن لولا درب را باز کند.
لولای درب ضد سرقت باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن بالای درب ضد سرقت را تحمل کند. هرچه درب ضد سرقت ایمن تر باشد امنیت آن هم بیشتر است ؛ بنابراین ممکن است درب ضد سرقت تا چند صد کیلو وزن داشته باشد که با این تعاریف لولا باید تحمل نگهداشتن پیوسته و مداوم درب را داشته باشد . شرکت رواق ایمن چوب"RIC" با مطالعه ، طراحی و نمونه سازی ، موفق به تولید لولا های انحصاری ضد سرقت خود شده که تمام مقاومت های لازم را در حیطه عمل لحاظ کرده است.
 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .