اینستاگرام راسان درب
درب ضد سرقت دولنگه,مدل درب ضد سرقت دولنگه

درب ضد سرقت دو لنگه | قیمت درب ضد سرقت دو لنگه

 • شنبه 14 دی 1398
 • 7318 نفر

از کارهایی که برای درب ضد سرقت دو لنگه می توان انجام داد استفاده از قفل های مولتی سیستم 14 زبانه می باشد که یکی از زبانه ها در بالا و پایین چهارچوب نفوذ داده می شود و مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه را در عرض های بالا بهبود می بخشد.

درب ضد سرقت دو لنگه راسان درب ، دارای ساختار فلزی محکم و  ام دی اف و روکش چوب یا پی وی سی می باشد، یکی از موضوعاتی که برای درب ضد سرقت دو لنگه مطرح می باشد میزان مقاومت درب در عرض های بالاتر است.
درب ضد سرقت دو لنگه حداقل 150 سانتی متر عرض دارد پس می توان گفت باید مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه از منظرهای مخالف افزایش پیدا کند و اولین مورد مقاومت خود لنگه های درب ضد سرقت دو لنگه می باشد.
 لنگه درب ضد سرقت از فلز با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است که دور تا دور لنگه درب از قوطی فلزی 40 * 80 ساخته شده است که این قوطی فلزی مقاومت خوبی را برای درب ضد سرقت دو لنگه بوجود می آورد. بهتر است درب ضد سرقت دو لنگه دارای آستانه فلزی نباشد و از جنس متریالی که در کف لابی استفاده شده برای آستانه نیز مورد استفاده قرار گیرد و استفاده از آستانه سنگی مقاومت پایینی درب را افزایش می دهد.
 از کارهای دیگری که برای درب ضد سرقت دو لنگه می توان انجام داد استفاده از قفل های مولتی سیستم 14 زبانه می باشد که یکی از زبانه ها در بالا و پایین چهارچوب نفوذ داده می شود و مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه را در عرض های بالا بهبود می بخشد. قیمت درب ضد سرقت دو لنگه نسب به انواع دیگر درب گران تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با راسان درب تماس بگیرید.

خصوصیات درب ضد سرقت دو لنگه راسان درب

 •  جنس رویه درب ضد سرقت دو لنگه میتواند  پی  وی سی یا چوب یا لمینوکس باشد.
 •  طرح رویه و رنگ رویه به دلخواه مشتری زده میشود.
 • یراق آلات بکبار رفته در درب ض سرقت دو لنگه راسان درب ترک و با ضمانت نامه است.
 • چهارچوب با کفی 14 یا 18
 • دارای دو قفل مجزا برای درب ضد سرقت دو لنگه
 • داخل درب ضد سرقت دولنگه ورق سرتاسری به کار رفته است.
 • دارای عایق حرارتی و صوتی
 • قابلیت نصب دورکوب
 • قابلیت ساخت به ابعاد مشتری( امکان ساخت سفارشی درب ضد سرقت دو لنگه)

درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت آپارتمانی دو لنگه

می خواهیم بهترین برند درب ضد سرقت آپارتمانی دو لنگه که در حال حاضر در بازارایران موجود است، را به شما معرفی کنیم درب ضد سرقت راسان درب است . دلیل هم کیفیت بی نظیر در این درب ضد سرقت است که برای همگان مناسب و کاربردی است .
برای سفارش درب ضد سرقت دولنگه با قیمت مناسب و کیفیت بالا با راسان درب تماس بگیرید.

درب ضد سرقت آپارتمانی دو لنگه

فروش انواع درب های آپارتمانی دولنگه، درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی در تهران و سایر شهرستانها. از بهترین برند درب ضد سرقت که در خط تولید درب ضد سرقت پیشرفته ساخته شده است و برای شما دوستان آماده کرده ایم. درب ضد سرقت دو لنگه راسان درب
استفاده از پیم های گاوصندوقی در پشت هر دو لنگه باعث مقاومت بیشتر درب ضد سرقت دو لنگه میشود. این کار می تواند تأثیر بسیار خوبی بر مقاومت درب ضد سرقت دو لنگه در قسمت لولاهای درب ضد سرقت دو لنگه داشته باشد .
درب های ضد سرقت دو لنگه بهتر است دارای طراحی هایی باشد که هر لنگه، لنگه دیگر را کامل کند. به طور مثال استفاده از طرح های 2 قاب و 3 قاب برای در ضد سرقت دو لنگه مناسب می باشد.
درب ضد سرقت دو لنگه دارای ساختار فلزی به همراه MDF و روکش چوب یا PVC می باشد. یکی از موضوعاتی که برای درب ضد سرقت دو لنگه مطرح می باشد میزان مقاومت درب در عرض های بالای درب می باشد.
درب ضد سرقت دو لنگه راسان درب
درب ضد سرقت دو لنگه دارای ساختار فلزی به همراه MDF و روکش چوب یا PVC می باشد. یکی از موضوعاتی که برای درب ضد سرقت دو لنگه مطرح می باشد میزان مقاومت درب در عرض های بالای درب می باشد. در ضد سرقت دو لنگه حداقل 150 سانتی متر دارد پس می توان گفت باید مقاومت در ضد سرقت دو لنگه از منظر های مخالف افزایش پیدا کند. اولین مورد مقاومت خود لنگه های درب ضد سرقت دو لنگه می باشد.

درب ضد سرقت دو لنگه

قیمت درب ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه معمولا بصورت سفارشی ساخته میشود و برای درب هایی با اندازه نسبتا بزرگتر استفاده میشود.همچنین از درب ضد سرقت دو لنگه میتوان به عنوان درب لابی نیز استفاده کرد.
درب های ضد سرقت دو لنگه در طرح ها و رنگ های مختلف تولید میشود و دارای تنوع قیمت بالایی است.برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت دو لنگه با راسان درب تماس گرفته تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

درب ضد سرقت دو لنگه و سفارشی لابی

همان طور که مشخص است درب ضد سرقت دولنگه لابی از درب های تک لنگه زمان تولید بالاتری نیاز دارند. به دلیل پهنای بالای درب های ضد سرقت دولنگه و لابی با استفاده از قفل های مخفی ضد سرقت امنیت درب های لابی را افزایش می دهیم. در کنار این مورد رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه لابی در کارخانه و در محل پروژه و نصب آن نصب به درب های تک لنگه زمانبر تر می باشد به دلیل اینکه یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود. در مورد رگلاژ درب ضد سرقت هم بخوانید.

درب ضد سرقت دو لنگه

قیمت درب چوبی دو لنگه ضد سرقت

تولید و فروش انواع  درب های  چوبی ( wooden door ) و ساختمانی ضد سرقت دو لنگه ، یکی دیگز از محصولات راسان درب است.مناسب ترین  قیمت انواع  درب ضد سرقت چوبی دولنگه را از راسان درب بخواهید. تولیدکنندگان راسان درب برای ساخت درب ضد سرقت چوبی دو لنگه از بهترین متریال برای ساخت این گونه درب های ضد سرقت استفاده میکنند. به همین دلیل این درب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

محصولات مشابه: درب ضد سرقت فلزی، درب ضد سرقت یک و نیم لنگه
 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

در ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .