اینستاگرام راسان درب
باز کردن قفل درب ضد سرقت,مراحل باز کردن قفل درب ضد سرقت

آیا امکان باز کردن قفل درب ضد سرقت بدون کلید وجود دارد؟

  • چهارشنبه 18 دی 1398
  • 4812 نفر

اما اگر درب ضد سرقت را با کلید قفل کرده باشید کارتان بسیار مشکل خواهد بود، چرا که قفل این درب ها با یک دستکاری ساده به راحتی باز نخواهد شد و نیازمند مهارت در زمینه باز کردن قفل خواهید بود.

باز کردن قفل درب ضد سرقت 

باز کردن قفل درب ضد سرقت سوالی است که همیشه توسط خریداران درب ضد سرقت پرسیده می شود . آیا قفل درب ضد سرقت قابل باز کردن هستند ؟ و آیا می توان کلید درب های ضد سرقت را مجددا ساخت؟
برای سوال دوم جوابم همیشه آری بود و اینکه می توان مانند هر کلید دیگری،کلید اینگونه درب ها را نیز مجددا ساخت فقط با توجه به اینکه کلیدهای درب ضد سرقت اصلاحا کامپیوتری هستند، ساختن این کلید ها هزینه بیشتری دارد.
حال اگر کلید درب ضد سرقت را گم کرده باشیم و یا کلید در دسترسمان نباشد و مجبور باشیم درب را بدون کلید باز کنیم چاره چیست؟

باز کردن قفل درب ضد سرقت بدون کلید

اگر درب ضد سرقت را با کلید قفل نکرده باشیم و فقط درب را بسته باشیم در این صورت درب به راحتی مثل سایر درب ها قابل باز شدن است.میتوانیم از ابزارهایی مانند کارت تلفن، کارت بانکی و .... استفاده کنیم.البته درب های ضد سرقت دارای درزگیرهایی هستند و اگر درب ضد سرقت  بدرستی رگلاژ شده باشد درز کمتری در این گونه درب های ضد سرقت نسبت به درب های معمولی وجود دارد .بنابراین بازکردن آن ها مشکل تر است و به زمان بیشتری نیاز است.
و اما اگر درب ضد سرقت را با کلید قفل کرده باشید کارتان بسیار مشکل خواهد بود، چرا که قفل این درب ها با یک دستکاری ساده به راحتی باز نخواهد شد و نیازمند مهارت در زمینه باز کردن قفل خواهید بود.این کار بسیار زمان بر است شاید حدود 45 دقیقه به طول انجامد و یک فرد عادی شانس بسیار کمی خواهد داشت که بخواهد قفل درب ضد سرقت را باز کند.
 زمانی که قفل درب ضد سرقت باز شود کل زبانه ها ی درگیر همانند زمانی که با کلید،درب ضد سرقت را باز می کنیم ،آزاد خواهند شد .

باز کردن قفل درب ضد سرقت بدون کلید


زمان باز شدن قفل ربطی به تعداد زبانه های بکار رفته در قفل ندارد و اگر قفل را باز کنیم تمام زبانه ها براحتی باز خواهند شد . حال سوالی که پیش می آید این است که ، تعداد زبانه های قفل درب ضد سرقت تاثیری بر امنیت بیشتر قفل ندارد؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اتصالات قفل درب و لولا به ساختار فلزی درب از اهمیت بیشتر برخوردار است تا تعداد زبانه ها.چون اگر قفل درب دارای زبانه های زیاد باشد و این زبانه ها از پایین و بالا،چپ و راست درگیر شوند،باز در صورت ضربه و شکستن قفل دیگر این زبانه ها کارایی نخواهند داشت.
بنابراین در اینجا به شما توصیه میکنیم از قفل های باکیفیت استفاده کنیم و در موقع نصب درب ضد سرقت دقت لازم را داشته باشیم تا درب به درستی نصب شود تا قفل درب حداکثر کارایی خود را داشته باشد و نتوان به راحتی آن را باز نمود.همچنی توصیه میشود از دو قفل بر روی درب ضد سرقت استفاده کنید این کار باعث افزایش امنیت میشود و اگر فردی بخواهد درب را باز کند باید زمان خیلی بیشتری را صرف باز کردن قفل های درب ضد سرقت نماید.

قفل درب ضد سرقت

سوال دیگری که پیش می آید این است که اگر قفل درب ضد سرقت را بتوان باز کرد و داخل منزل شد پس چه تفاوتی بین درب ضد سرقت و درب معمولی وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال هم باید بگوییم اگر درب با کیفیت بالا تهیه کنید مسلما امنیت بالاتری هم برای شما فراهم میشود. حتما در هنگام خرید درب ضد سرقت به قفل آن توجه ویژه ای داشته باشید هرچه قفل با کیفیت بالاتری بر روی درب ضد سرقت نصب کنید احتمال باز کردن آن در مدت زمان کم بسیار بعید خواهد بود.اگر استانداردهای لازم در درب ضد سرقت رعایت نشده باشد و شما اقدام به تهیه یک درب ضد سرقت بی کیفیت نمایید بدون شک آن درب ضد سرقت با یک درب معمولی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.حتی یک درب ضد سرقت بی کیفیت  ممکن است انتظاراتی که از یک درب معمولی دارید را هم نتواند برآورده کند.

قفل دیجیتال درب ضد سرقت

بهترین قفل برای درب ضد سرقت

بر روی درب ضد سرقت میتوان دو نوع قفل نصب کرد:

قفل های مکانیکی درب ضد سرقت

برای درب ضد سرقت میتوانید از قفل های مکانیکی با کیفیت که دارای کلید هستند استفاده کنید. شما برای باز و بسته کردن درب باید از کلید استفاده کنید. 

قفل های هوشمند و دیجیتال درب ضد سرقت

 قفل های هوشمند و دیجیتال دارای انواع مختلفی هستند. قفل کارتی ،قفل اثر انگشت ، قفل تشخیص چهره و یا قفل هایی هستند که بطور همزمان از روش های دسترسی مختلفی برای باز کردن قفل استفاده میکنند.
استفاده از قفل های هوشمند و دیجیتال در درب ضد سرقت باعث ایجاد امنیت بیشتر در درب ضد سرقت میشود. البته استفاده از قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت باعث افزایش قیمت نهایی درب ضد سرقت خواهد شد. ولی این افزایش قیمت باتوجه به امنیت بیشتری که برای شما فراهم میشود و ویژگی هایی که قفل دیجیتال دارد ،ارزشش را خواهد داشت. از جمله ویژگی های درب ضد سرقت میتوان به این موارد اشاره کرد:
اگر شما فراموش کنید درب را قفل کنید و از منزل خارج شوید در هر مکانی که باشد با کمک گوشی هوشمند میتوانید درب را قفل و یا از باز یا بسته بودن درب آگاه شوید.
میتوانید برای ورود افراد مختلف به منزل رمز یک بار مصرف تعریف کنید.
در صورت نیاز میتوانید در هر جایی که هستید در را باز کنید تا افرادی که میشناسید وارد شوند.
و بسیاری از ویژگی های دیگر که با مطالعه مقاله مربوط به نصب قفل هوشمند روی درب ضد سرقت میتوانید به آن آگاه شوید.

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

در ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .