اینستاگرام راسان درب
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه,درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه | ابعاد درب ضد سرقت 1.5 لنگه

  • دوشنبه 23 دی 1398
  • 7499 نفر

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی منزل مسکونی و همچنین درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده میشوند. درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

علاوه بر اینکه درب ضد سرقت برای ورودی واحد های آپارتمانی مورد استفاده قرار می گیرد، درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی آپارتمان و درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرید.
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت دو لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. هر چه عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه از ۱۲۰ سانتی متر بزرگتر می شود امنیت درب ضد سرقت بخصوص در برابر نیروهای فشاری با استفاده از قفل مخفی ضد سرقت افزایش پیدا می کند. استفاده از ورق های فلزی با ضخامت بالا در درب ضد سرقت از هر گونه فشار و ضربه به درب ضد سرقت جلوگیری می کند. شما می توانید با راسان درب تماس بگیرید و قیمت درب چوبی یک و نیم لنگه ارزان و با کیفیت را جویا شوید.

ابعاد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه 

راه هایی وجود دارد که متناسب با ابعاد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه آن را مقاوم تر می کنیم. از راههای مختلف می توان به استفاده از پیم های پشت لولا در دو طرف لنگه درب ضد سرقت یک و نیم لنگه نام برد که مقاومت لولای درب را بالاتر ببرد. از طرفی دیگر در درب ضد سرقت یک و نیم لنگه نمی توان از قفل های ۱۴ زبانه استفاده کرد ولی می توان بر روی نیم لنگه از قفل های ۴ لول در بالا و پایین آن استفاده کنیم تا مقاومت درب ضد سرقت ۱٫۵ لنگه همچون درب های تک لنگه شود وتمام درب های ضد سرقت طبق مشخصات فنی درب های ضد سرقت ساخته می شوند. 

 ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ( ۱۰۹*۲۱۱ )  و ( ۱۰۵*۲۱۰ ) و(۱۱۰*۲۱۰ ) سانتی متر می باشد. فضای مورد نیاز نصب برای ساب فریم از عرض ۲ سانتی متر و ارتفاع ۱ سانتی متر بزرگتر ساخته شود.

در جلوی درب ضد سرقت یک و نیم لنگه بهتر از از سنگ آستانه به جای فلز استفاده شود تا مقاومت زیر درب در برابر ضربات دیلم افزایش پیدا کند. ولی به طور کلی بهتر از از این نوع درب های استفاده نشود و از یک درب ضد سرقت تک لنگه با هر عرض بالای ۱۲۰ سانتی متر استفاده گردد. ساختار داخلی و اجزای درب ضد سرقت یک و نیم لنگه لنگه همانند سایر درب های ضد سرقت راسان درب با فلز و MDF تولید می شود و هیچ تفاوتی در ساختار درب وجود ندارد. برای تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت یک و نیم لنگه یا درب ضد سرقت دو لنگه، ابعاد درب حتما باید بصورت سفارشی ساخته شود تا کمترین تخریب وجود داشته باشد. 

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی منزل مسکونی و همچنین درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری مورد استفاده میشوند.
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود. هر چه عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه  بزرگتر می شود امنیت درب ضد سرقت بخصوص در برابر نیروهای فشاری با استفاده از قفل مخفی ضد سرقت افزایش پیدا می کند. 
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه دارای ابعاد استانداردی است واگر بخواهید درب ضد سرقت 1.5 لنگه با ابعاد کوچکتر یا بزرگتر داشته باشید باید آن را بصورت سفارش تهیه نمایید.
قیمت درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با توجه به جنس درب و کیفیت آن متفاوت است. راسان درب تولید کننده با کیفیت ترین نوع درب ضد سرقت در ایران است.برای اطلاع از قیمت انواع درب ضد سرقت بخصوص درب ضد سرقت دو لنگه و درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با مشاوران راسان درب تماس بگیرید.

درب ضد سرقت 1.5 لنگه چگونه دربی است؟

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه به دربی گفته میشود که از یک لنگه کامل در کنار یک لنگه نصف تشکیل شده است.عرض درب ضد سرقت یک و نیم لنگه  از درب ضد سرقت دو لنگه کمتر بوده و بیشتر برای درب ورودی استفاده می شود.
 زمانی که عرض درب زیاد می باشد و درب ضد سرقت به تنهایی برای مکان مورد نظر مناشب نمی باشد از درب ضد سرقت یک و نیم لنگه استفاده می شود. اگر اندازه درب از درب یک و نیم لنگه بیشتر باشد آنگاه از درب ضد سرقت دو لنگه استفاده میشود.
درب ضد سرقت یک و نیم لنگه مانند سایر درب ها از چوب با جنس های مختلف ساخته میشود و دارای چشمی ، درزگیر ، درکوب و ….. می باشد به طور کلی همانند سایر انواع درب می باشد.
شما میتوانید درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با کیفیت را از راسان درب سفارش دهید.

درب ضد سرقت 1.5 لنگه

درب یک و نیم لنگه آهنی

درب فلزی یک و نیم لنگه راسان درب با کیفیت بالا در ساخت درب فلزی و با ضخامت بالا و با ظاهری متنوع تولید میگردد و بیشتر مناسب فضای اداری، مناطق صنعتی و کارخانجات می باشد. ولی می توان درب‌های فلزی را مترو، ساختمان، پاساژ، فرودگاه، کارخانجات، صنایع دارویی و … استفاده کرد. این نوع از درب ها با درب فلزی ساده حیاط، درب فلزی پارکینگ، درب فلزی حیاط، درب فلزی نفر رو،درب فلزی طرح چوب،درب فلزی ورودی ساختمان و درب فلزی منزل کاملا متفاوت است و بیشتر در مناطق صنعتی استفاده میگردد و تنوع رنگ بالا و کیفیت ساخت بی نظیر و توانایی نصب لاستیک جهت هوابندی جهت جلوگیری از گرد و خاک و حشرات موزی باعث شده که این محصول راسان درب از جمله محصولات پرتقاضا باشد.

درب دو یک و نیم لنگه چوبی

اکثر درب های یک و نیم لنگه ساخته شده در راسان درب از جنس چوب هستند.این درب ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و مناسب برای ورودی هایی با عرض بیشتر از درب تک لنگه هستند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد درب ضد سرقت یک و نیم لنگه با راسان درب تماس بگیرید.

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

در ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .