درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,قیمت درب ضد سرقت ارزان,قیمت درب ضد سرقت,درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت ارزان | قیمت درب ضد سرقت ارزان

  • دوشنبه 29 مهر 1398
  • 5970 نفر

یکی از مهم ترین فاکتورها برای تعیین کیفیت و ارزشمندی درب ضد سرقت، در درجه اول قطعا میزان امنیت آن است. ساختار داخلی درب ضد سرقت، قفل های به کار رفته در آن و همچنین چارچوب مورد استفاده برای این درب ها سه پارامتری هستند که تعیین کننده میزان امنیت و قیمت درب ضد سرقت می باشند.

قیمت درب ضد سرقت

 درب ضد سرقت از لایه های مختلفی تشکیل شده است و همین ساختار چند لایه به خاصیت امنیت بخشی بیشتر و عایق بودن آن کمک می‌کند. لایه بیرونی درب از جنس چوبی، فلزی، شیشه‌ای یا ام دی اف تشکیل شده است که با یک روکش پوشیده می‌شود. روکش درب ضد سرقت می‌تواند به شکل برجسته، نیمه برجسته، صاف و یا اشکال متنوع دیگر طراحی شود. 
قیمت درب ضد سرقت به جنس رویه درب ضد سرقت ،یراق آلات به کار رفته در آن و همچنین آلیاژی که درب از آن ساخته شده است بستگی دارد.
درب ضد سرقت ایرانی در رده دوم کیفی درب ضد سرقت قرار می گیرند و قیمت تمام شده پایین تری نسبت به انواع ترکیه و بالا تری نسبت به انواع چینی دارند. کیفیت و ظاهر درب ضد سرقت ایرانی تا اندازه ای نزدیک به درب ضد سرقت ترک است اما خب با درب ضد سرقت ترکیه ای اندکی اختلاف دارد. خوبی درب های ضد سرقت ایرانی این است که می توانید دقیقا مطابق با خواسته ای که دارید آن ها را سفارش دهید.
درب های ضد سرقت چینی در پایین ترین رده قرار می گیرند. از دو نوع دیگر قیمت پایین تری دارند. ولی خب این بدین معنی نیست که همه درب های ضد سرقت چینی بی کیفیت هستند.

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

 


آیا درب ضد سرقت ارزان ایمن هم هست؟

این سوالی است که شاید در هنگام خرید درب ضد سرقت برای منزل مسکونی، دفتر شرکت و یا هر مکان دیگری به ذهن شما خطور کند. یافتن پاسخ درست برای این سوال مستلزم آگاهی از چند نکته است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.
مفهوم درب ضد سرقت ارزان را می توان به دو تعریف تقسیم بندی کرد:

1.    درب ضد سرقت ارزان با کیفیت خوب

2.    درب ضد سرقت ارزان با کیفیت پایین

یکی از مهم ترین فاکتورها برای تعیین کیفیت و ارزشمندی درب ضد سرقت، در درجه اول قطعا میزان امنیت آن است. ساختار داخلی درب ضد سرقت، قفل های به کار رفته در آن و همچنین چارچوب مورد استفاده برای این درب ها سه پارامتری هستند که تعیین کننده میزان امنیت درب ضد سرقت می باشند.
در بازار ایران و در محدوده قیمتی ارزان و در واقع قیمت مناسب، می توان درب های ایرانی و درب های چینی را نام برد. درب های چینی ارزان ترین نوع درب های ضد سرقت موجود در بازار هستند. درب های ضد سرقت ساخت چین معمولا ساختار و استحکام داخلی خوبی ندارند و از فلزات با ضخامت بسیار کم(نهایتا 0/8 میلی متر) به عنوان ورقه سرتاسری در آن ها استفاده شده که به راحتی قابل دیلم شدن است.
حتما می دانید که یکی از مهمترین اجزای تامین کننده امنیت درب ضد سرقت، قفل آن است. در مورد درب های ضد سرقت چینی به تجربه می توان گفت مغزی به کار رفته در این قفل ها تو پر نیست و خیلی راحت قابل شکست و یا برش است. 
پس تا اینجای کار متوجه شدیم که ارزان بودن درب ضد سرقت چینی حاصل کاهش کیفیت و درنتیجه کاهش امنیت این درب ها بوده است.
اما در مورد درب های ایرانی؛ تولیدکنندگان ایرانی توانسته اند با کاهش برخی اکسسوری ها و یراق آلات گران قیمت، درب های ضد سرقت با کیفیت خوب را روانه بازار کنند. نکته دیگر در مورد کاهش قیمت تمام شده درب ضد سرقت، میزان برجستگی رویه این درب ها است که هر چه میزان برجستگی رویه درب کمتر باشد قیمت درب ها نیز کاهش پیدا می کند.
تولیدکنندگان ایرانی با توجه به تمام محدودیت های این صنعت در تامین مواد اولیه، درب هایی را تولید می کنند که امنیت بسیار بالایی دارند و قیمت مناسب تری هم نسبت به درب های ضد سرقت وارداتی از ترکیه دارا می باشند.
اگر شما به دنبال درب ضد سرقت ارزان با کیفیت می باشید می توانید به راحتی و با اطمینان کامل از درب های ضد سرقت تولید داخل استفاده نمایید.

درب ضد سرقت ارزان چینی

 

درب ضد سرقت فلزی ارزان چینی

درب هاي ضد سرقت فلزي كه در بازار و بين مصرف كننده ها به درب ضد سرقت چيني معروف است جزو بي كيفيت ترين درب هاي بازار ميباشد و ساخت كشور چين است.كيفيت اين درب ها به قدري پايين است به طوري كه اصلا جزو درب ضد سرقت نميتوان ان را به حساب اورد چون ضمن استفاده از مواد بي كيفيت . خبري از فولاد در آن نيست.
 وورق اهني كه در انها استفاده شده در بهترين حالت استقامت لازم را در برابر ضربات و فشار هاي وارده در مواقع لازمه بر خوردار نمي باشد و راهكارهايي كه سازنده هاي اين گونه درب ها براي بالا بردن استقامت ان در برابر ديلم به كار برده اند (قفل چنگكي – قفل مركزي) بي تاثير بوده و باكيفيت ترين درب ضد سرقت چيني هم خلاف قيافه فريبنده كه دارد استقامت لازم را ندارد.
ونيز با توجه به بالارفتن قيمت دلار ديگر توحيه اقتصادي براي خريد اين گونه درب هاي ضد سرقت ارزان وجود ندارد.

قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

درب ضد سرقت چینی؛ قیمت ارزان، کیفیت مناسب؟!
انواع درب ضد سرقت که در بازار ایران موجود می‌باشد، معمولا ساخت کشورهای چین، ترکیه و ایران است. 
درب ضد سرقت تولید کشور چین مانند سایر اقلامی که از این کشور وارد ایران می شود، از قیمت و معمولا کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است. اگرچه درب‌های چینی نیز کیفیت‌های مختلفی دارند و درب‌های درجه یک آن‌ها گاهی از کیفیت خوبی هم برخوردارند.

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

درب هاي ضد سرقت ارزان قيمت ايراني به مراتب بهتر از درب هاي چيني ميباشد.و اين امر به دليل استفاده از فولاد به جاي اهن در اين گونه درب ها مي باشد و نيز به دليل استفاده از يك سازه فولادي در داخل درب از استقامت بالاتري نسبت به ديگر درب هاي ضد سرقت ارزان چینی برخوردار است كه ميتواند ديلم را خنثي كرده به دليل چينش فولادي كه داخل ان وجود دارد.ونيز در هر دوسمت درب ضد سرقت ايراني يك ام دي اف(كه همين رويه ام دي اف باعث مقاومت درب شده در دو طرف درب) قرار دارد كه به وسيله يك رويه پي وي سي زيباسازي شده است(بوسيله چسب ممبران لايه پي وي سي روي ام دي اف وكيوم شده) درب ضد سرقت ارزان ایرانی به دو دسته تقسیم می شود.

درب ضد سرقت ارزان

 

 درب ضد سرقت ارزان ایرانی رویه pvc

درب ضد سرقت ارزان ایرانی همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم درب ضد سرقت ارزان قیمتی است که جنبه های لوکس و تجملاتی ماننده دستگیره های لوکس و دورکوب و درکوب لوکس در آن حذف شده و درب در ساده تریق حالت تولید شده ضمن اینکه موارد امنیتی در آن رعایت شده(ورق ف.لادی شاید یکم ضعیف تر شده باشد و گشت آن کمتر از درب های ضد سرقت معمولی باشد ولی حذف نمی شود و ورق امنیتی داخلی نیز فقط ضخامت آن کمی کمتر است) و فقط وزن سازه وشاسی فولادی به دلیل کم شدن ضخامت ورق فولادی کم تر است از حالت طبیعی!

درب ضد سرقت ارزان ایرانی رویه چوب

درب ضد سرقت ارزان رویه چوب نیز مانند درب ضد سرقت ارزان رویه pvc است .با این تفاوت که قیمت آن یکم بالاتر می باشد و این تفاوت به دلیل اختلاف رویه چوب طبیعی با رویه pvc می باشد( چوب طبیعی به مراتب قیمت بالاتری دارد ) و در اینجا جا دارد که توضیح داده شود که درب ضد سرقت ارزان رویه چوب کیفیت رویه چوب آن به مراتب پایین تر از درب ضد سرقت رویه چوب معمولی می باشد( درب ضد سرقت رویه چوب استاندارد از رویه چوب سوپر راش و رنگ پلی اورتان آلمانی استفاده شده ) و کیفیت رنگ پلی اورتان و رویه چوب در درب ضد سرقت ارزان رویه چوب پایین تر از درب ضد سرقت رویه چوب استاندارد است!( هیچ ارزانی بی حکمت نیست )

 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,فروش درب ضد سرقت ترک

مشخصات فنی و قیمت درب ضد سرقت ترک

ترکیه همواره به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات درب های ضد سرقت نیز در بازار مطرح بوده است. پس می توان کیفیت یراق آلات استفاده شده را نیز به عنوان یک شاخص برای تشخیص اصالت درب های ضد سرقت ساخت ترکیه در نظر گرفت.