بورس درب ضد سرقت در تهران و کرج

09129212883 تلفن همراه
بورس درب ضد سرقت در تهران

راسان درب یکی از شرکت های ارائه دهند درب ضد سرقت نه تنها در تهران بلکه در شهرستان های مختلف بخصوص شهرهای شمالی کشور می باشد. درب های ضد سرقت و درب های ضد حریق و درب های داخلی ساختمانی را میتوانید از راسان درب تهیه بفرمایید.

راسان درب
راسان درب

در شهر های مختلف می توان بیان کرد مکانی برای بورس درب ضد سرقت وجود ندارد. البته باید بیان شود که بورس درب ضد سرقت در تهران نیز وجود ندارد. و اگر در خیابانی چند درب فروشی درب ضد سرقت وجود داشته باشد بصورت واسطه ای می باشند. بیشتر تولید کنندگان اصلی درب ضد سرقت در شرکت ها می باشند که می توان بیان کرد در نقاط مختلف شهر تهران پراکنده شده اند.

بطور مثال راسان درب با فروش درب ضد سرقت و درب داخلی در ستارخان واقع شده است. بطور کلی ما نمی توانیم بیان کنیم منطقه ی خاصی برای بورس درب ضد سرقت در تهران وجود داشته باشد. البته در نمایشگاه های بین المللی بیشتر تولید کنندگان و فروشندگان اصلی درب ضد سرقت به دور هم جمع می آیند ولی به دلیل انبوه شرکت های واسطه ای نمی توان تمیز بین تولید کنندگان ایجاد کرد.

راسان درب بزرگترین و معتبرترین فروشگاه درب ضد سرقت در ایران می باشد. برای خرید انواع درب ضد سرقت و درب ساختمانی با ما تماس بگیرید.

درب ضد سرقت در تهران و کرج

بطور کلی بورس درب ضد سرقت در تهران معمولا خیابان رسالت،ستارخان و همچنین پل چوبی می باشد البته برخی از مکان های دیگر نیز وجود دارد که  به عنوان بورس درب ضد سرقت در تهران از آن ها نام برده می شود، مثل میدان حسن آباد و همچنین بلوار مرزداران. اما به طور کلی مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران بیشتر این دو محل می باشد. جایی که شما می توانید با فروشندگان واسطه کار و البته نمایندگی های برندهای مختلف رو در رو صحبت کنید و از آن ها اطلاعات محصولاتی که ارائه می دهند را دریافت کنید. این شیوه سنتی خرید هنوز هم بسیار رایج است و طرفداران خاص خودش را دارد.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

نمی دانید درب ضد سرقت مورد نیاز ساختمان را از کجا تهیه کنید؟
با دیدن چند نمونه محدود نمی توانید تصمیم بگیرید؟
می خواهید برندهای مختلف درب ضد سرقت را با هم مقایسه کنید؟
و...

بسیاری از مشتریان در دنیای پر مشغله امروز تمایل دارند تمام مراحل خرید و فروش درب ضد سرقت به صورت اینترنتی انجام دهند . خرید آنلاین درب ضد سرقت ، فروش آنلاین اینترنتی درب ضد سرقت و سفارش اینترنتی درب ضد سرقت، فروش اینترنتی درب ضد سرقت، درب ضد سرقت ارزان برای اینگونه مشتریان راه اندازی شده است .
با توجه به پیشرفت تکنولوژی خرید اینترنتی درب ضد سرقت نیز با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است. شما می توانید به صورت اینترنتی و حضوری، درب مورد نظر خود را از میان صد ها مدل مختلف موجود در سایت راسان درب سفارش دهید.

از دیگر ویژگی های خرید اینترنتی درب ضد سرقت این است که میتوانید محصولات بسیاری را بازدید و ویژگی های آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

بورس درب ضد سرقت تهران

بورس درب ضد سرقت در ایران

در کنار بحث بورس درب ضد سرقت در تهران و مرکز پخش و مرکز خرید درب ضد سرقت ، بیشتر تولید کنندگان درب ضد سرقت در شهرهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و شهرک های صنعتی اطراف آن ها واقع شده است. بیشتر درب های ضد سرقتی که در بورس درب ضد سرقت تهران ارائه می شوند از متریال های ترکیه ای و کشور ترکیه وارد شده اند. به طور مثال ترکیه یکی از کشورهای بسیار مهم در مورد صادرات رویه های رنگ شده ی درب ضد سرقت به کشور ایران می باشد.درب ترک یکی از با کیفیت ترین انواع درب ضد سرقت در بازار ایران شناخته شده است.

 در حقیقت استان آذربایجان غربی نیز به عنوان بورس درب ضد سرقت در زمینه تولید درب ضد سرقت شناخته می شود. مراکز فروش درب ضد سرقت در استان آذربایجان غربی زیاد وجود ندارد و این استان خود را به عنوان صادر کننده ی درب نه تنها به استان های دیگر ایران، بلکه به کشورهای دیگر نیز مطرح کرده است.

مراکز فروش درب ضد سرقت 

راسان درب  یکی از شرکت های ارائه دهند درب ضد سرقت نه تنها در تهران بلکه در شهرستان های مختلف بخصوص شهرهای شمالی کشور می باشد. ارائه درب های ضد سرقت و درب های ضد حریق و درب های داخلی ساختمانی را میتوانید از راسان درب تهیه بفرمایدد.
 راسان درب توانسته علاوه بر ارائه درب های مذکور، به تولید درب های لابی برای ورودی آپارتمان ها لوکس نیز بپردازد. ساخت سفارشی درب لابی چوبی نیز با چوب های راش و بلوط جز محصولات این شرکت می باشد. این شرکت بصورت کاملا تخصصی یکی از مراکز فروش و نصب بورس درب ضد سرقت در تهران می باشد.

انتخاب بهترین درب ضد سرقت 

بهترین انتخاب بین دربهای ضد سرقت چینی ، ایرانی ، ترک کدام است؟
خریداران بازار ایران معمولاُ به دلیل تنوع بالایی که در زمینه دربهاي ضد سرقت وجود دارد دچار تردید و سردرگمی می شوند. 
درب های وارداتی در ایران عموماُ از کشور های چین و ترکیه به صورت پک کامل و یا به صورت جز به جز وارد می شوند. درب ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری برگرفته از طرح های ترک می باشند که چهار چوب قفلی آن معمولاُ در ایران ساخته می شود و یراق آلات آنها از کشور ترکیه وارد می شود. زیرا دستگاه های سازنده آنها معمولاُ بسیار گران قیمت بوده و وارد کردن آنها مقرون به صرفه تر است.
قیمت درب های ضد سرقت ایرانی از درب ضد سرقت چینی گران تر ولی از درب های ضد سرقت ترک ارزان تر می باشند. به طور کلی به دلیل کیفیت بسیار پایین درب های چینی، قیمت بسیار بالای درب های ضد سرقت ترک و درب های ضد سرقت ایرانی (راسان درب ) تنوع بالای مدل و طرح و کیفیت بسیار قابل قبول و مطابق با استانداردهای جهانی و قیمت مناسب توانسته طیف گسترده ای از مشتریان بازار ایران را به خود اختصاص دهد.

بورس درب ضد سرقت کرج

قبل از خرید درب ضد سرقت نحوه شناسایی محصولات با کیفیت را بشناسید.

هر یک از تولید کنندگان درب ضد سرقت ایرانی به نوعی در ایجاد اشتغال جوانان کشور ایران مشارکت دارند و از آن باید حمایت کرد و تنها راه حمایتی خرید محصولات ایرانی با بهترین کیفیت است .
بیشتر سازندگان درب ضد سرقت در محدوده رسالت تهران تجمع دارند این محل قبلا بورس درب چوبی در تهران بود که جای خود را به فروشندگان درب ضد سرقت داده است و هر روز بر تعدادشان افزوده می شود و تنوع درب ضد سرقت در این محدوده زیاد است.

مزایای درب ضد سرقت با کیفیت:

در اینجا تنها تعدادی از ویژگی های یک درب ضد سرقت با کیفیت را بیان میکنیم:

  1.  شکاف بین درب و چهارچوب درب ضد سرقت نبايد بیش از 4-5 میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب توسط یک میله خمیده راحت تر خواهد بود.
  2. چهارچوب درب ضد سرقت از جنس فولاد نرم با ضخامت 18 الی 24 سانتي ‌متر و قطر ورق 1.8 میلی متر، پوشش چهارچوب و درب با رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای و کاملاً مکانیزه مي باشد. چهارچوب از جنس ورق آهن و مجهز به نوار عایق لاستیکی.
  3. قابلیت چهارچوب متغیر در سری اکونومیک که از 14 الی 20 سانتی متر ضخامت چهارچوب تغییر می کند که جهت دیوارهای آماده و کناف بسیار مناسب است.
  4.  تمامی چهارچوب ها دارای خم و برش کاملاً صاف، تمیز، بدون انحنا و دارای برش فارسی بدون موج در محل اتصال باشد.
  5.  استفاده از نوار دزدگیر دور تا دور لنگه یا چهارچوب جهت عایق صدا، گرد و غبار و پر شدن فضای خالی بین ام دی اف برای عایق صدا.
  6. درب ضد سرقت دارای اجزایی از قبیل زنگ، چشمی، شب بند جهت قفل اصلی، زه درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، گرما و سرما ، لولای پنهان و چهارچوب متفاوت و مستحکم نسبت به درب معمولی است.

فروش انواع درب ساختمانی در بورس درب تهران

در مراکز فروش درب ضد سرقت علاوه بر درب ضد سرقت، انواع درب ساختمانی و درب داخلی نیز به فروش می رسد. انواع درب داخلی شامل:

همچنین می توانید از این فروشگاه ها انواع درب لابی و درب ضد حریق را نیز تهیه بفرمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید