نمایندگی درب ضد سرقت در تهران

09129315210 کارشناس فروش
نمایندگی درب ضد سرقت در تهران

فروشگاه راسان درب به عنوان یکی از نمایندگی های درب ضد سرقت در تهران در حال فعالیت و ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان خود می باشد. درب های ضدسرقت تولید شده در این مجموعه همانند درب هایی که قفل هوشمند دارند، از نظر ایمنی مورد تأیید هستند، و انتخاب مناسبی برای برای نصب در ساختمان های مسکونی و دفاتر کاری می باشد، که میزان رفت و آمد در آن جا زیاد است.

راسان درب
راسان درب

درب ضد سرقت با توجه به نیاز مشتریان در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود، و شما می توانید با توجه به فضایی که قرار است، درب در آن جا نصب شود، یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. اکثر درب های ضدسرقت دارای انواع مختلفی از قفل های ضد سرقت می باشد. استفاده از این قفل ها باعث می شود، تا میزان امنیت را در ساختمان ها افزایش پیدا کند. با توجه به این که قفل ها به عنوان یکی از مهم ترین اجزایی می باشد، که در درب ضد سرقت وجود دارد، بهتر است، هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید.

دلیل پراهمیت بودن این قطعه به این خاطر می باشد، که در صورت نبود تفاوتی با درب های معمولی ندارد. از دیگر از اجزای مهمی که برای افزایش سطح ایمنی درب های ضدسرقت مهم می باشد، لولاهای درب می باشد. لولاهای درب های ضدسرقت ترک از بخش داخلی آن قابل مشاهده می باشد، ولی در نمونه های چینی این درب ها لولا ها به صورت پنهان طراحی می شوند، به همین خاطر قابل مشاهده نیستند. از دیگر اجزای این درب ها می توان به لوله و یراق آلات درب ضد سرقت، درکوب درب ضد سرقت، بتن و فوم پلی اورتان درب ضد سرقت، کناف و ورق فلزی میانی و... اشاره کرد.

برای خرید بهترین و جدیدترین مدلهای درب ضد سرقت و دریافت نمایندگی فروش با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی درب ضد سرقت در تهران

به طور کلی درب های ضدسرقت متشکل از چند لایه مختلف می باشد. جنس لایه ی داخلی آن از نوع فولاد می باشد، و لایه ی دیگر آن می توانند با ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه و... روکش شوند. فضای خالی ای که در بین لایه های درب وجود دارد، را با پشم سنگ پر می کنند، این کار سبب ایجاد درب ضد سرقت عایق صوتی و حرارتی می شود. برای این که بتوانید درب های ضدسرقت را با قیمت مناسب و ارزان در شهر تهران تهیه کنید، بهتر است، از نمایندگی های فروش درب ضدسرقت که در شهر تهران در حال فعالیت می باشد، برای خرید حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید. 

نمایندگی درب ضد سرقت در تهران

گروه تولیدی راسان درب به عنوان یکی از نمایندگی های درب ضدسرقت در شهر تهران در ارائه محصولات مختلف در حال فعالیت می باشد. با توجه به این موضوع که ممکن است، نمایندگی های فروش درب ضد سرقت مونتاژ کننده، تولید کننده و یا وارد کننده درب ضد سرقت می باشند، ولی کیفیت محصولات خود را تضمین می کنند، و شما می توانید با خیالی آسوده از آن ها خرید کنید. شما هنگام خرید باید دربی را انتخاب کنید، که از نظر کیفیت و عایق بندی جزو بهترین ها باشند، و در ساخت آن از مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه استفاده شده باشد. یکی از نکات مهمی که شما به آن توجه کنید، خدمات پس از فروش می باشد، که توسط نمایندگی های فروش درب ضد سرقت برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این موضوع می تواند یکی از دلایل ترغیب کننده مشتریان برای خرید از نمایندگی ها باشد.

نصب درهای ضد سرقت در آپارتمان های مسکونی و شرکت های اداری از لحاظ تأمین نمای زیبا برای ساختمان قابل توجه است. از سوی دیگر می تواند کنترل دسترسی را برای شما فراهم کند. آن دسته از پروژه های ساختمانی که به تازگی راه اندازی شده اند، خرید درب های ضد سرقت با کیفیت می تواند به عنوان یکی از ضروری ترین کارها برای این دسته از پروژه ها باشد. یکی از دلایل کاربردی بودن این درب ها در دفاتر کاری به این خاطر می باشد، که تنها کارمندان اجازه ی ورود و خروج را دارند. برای اخذ نمایندگی فروش درب ضد سرقت در تمام شهرهای تهران با راسان درب تماس بگیرید.

در نمایندگی درب ضد سرقت شما می توانید انواع مدلهای درب ضد سرقت ارزان، لوکس، کلاسیک و .... را خریداری نمایید.

اخذ نمایندگی درب ضد سرقت

هم چنین بخوانید: بورس درب ضد سرقت در تهران

نصب درب ضد سرقت به چه صورتی می باشد؟

نصب درب های ضدسرقت در مکان های مختلف در دو مرحل مجزا انجام می شود.

گام برای نصب درب، نصب چهارچوب در می باشد، و در گام بعدی باید اتصال درب را به وسیله ی لولا به فریم انتظار می باشد، در این مورد حتماً باید از پروفیل 4*10 یا 4*8 استفاده شود. چارچوب ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند، که اتصال درب به دیوار را بسیار محکم و مقاوم کند، و حتماً باید ابعاد داخل فریم انتظار از ابعاد درب بزرگ تر باشند. پیش از این که سفید کاری انجام شود، چهارچوب درب باید نصب شود. مهمترین کار در نصب درب ضد سرقت اندازه گیری کاملاً دقیق ابعاد می باشد، و همچنین عایق کاری ضد زنگ چارچوب حتماً باید انجام گیرد. در صورتی که قرار است، برای نصب از روش جوش دادن استفاده کنید، باید به صورت زیر عمل کنید.

پیش از نصب درب باید حتماً آن را باز کنیم، و چند بار قفل و شب بند آن را باز و بسته کنیم، تا از درست کردن آن مطمئن شویم، که نحوه ی عملکرد قفل درست می باشد. پس از آن درب را از بخش پشتی آن وارد چارچوب می کنیم، و آن را کاملاً تراز می کنیم، و سپس درب را چند دفعه باز و بسته می کنیم، تا مطمئن شویم، درب دارای عملکرد مناسبی می باشد. پس از مطمئن شدن در مورد موارد نام برده شده، باید از تراز بودن درب مطمئن شویم. درب را از بخش سوراخ های تعیین شده در قسمت داخلی چارچوب با چند خال جوش موقتاً نصب می کنیم.
پس از نصب موقت درب بهتر است، مجدداً درب را چک کنید، و برای جوش دادن کامل آن اقدام کنید.

از انواع درب ضد سرقت می‌توان به این موارد اشاره نمود:

درب ضد سرقت ویلایی

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت فلزی

و....امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)