اینستاگرام راسان درب
بهترین درب ضد سرقت,بهترین برند درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,بهترین جنس درب ضد سرقت

بهترین درب ضد سرقت با توجه به بودجه و کیفیت

 • چهارشنبه 1 آبان 1398
 • 8775 نفر

امروزه درب ضد سرقت ، پنجره های دوجداره، مصالح ساختمانی مستحکم یکی از باید های ساختمان سازی است. درب های ضد سرقت که چند سالی است در کشور ما فراگیر شده و باعث شده توجه پیمانکاران زیادی را به خود جلب کند، نقش بسیار پر رنگی در فراهم کردن این امنیت و آسایش دارند.

امنیت منزل با درب ضد سرقت

به ظر شما یک منزل مسکونی ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ دکوراسیون شیک و زیبا؟ دسترسی راحت به مراکز خرید و مراکز عمومی؟ قیمت مناسب ؟ محله خوب ؟ وو........
بله همه این ویژگی ها اهمیت دارد ولی مهمترین مساله امنیت یک منزل مسکونی است.امنیت یک واحد آپارتمانی و یا یک منزل ویلایی که به عنوان منزل و خانه امن شما است مهمترین ویژگی که باید داشته باشد این است که  دزدان و افراد تبهکار به راحتی نتوانند به آن وارد شوند. در قدیم برای امنیت بیشتر از حفاظ های آهنی استفاده میشد. ولی این حفاظ ها هم به راحتی گشوده میشد و به میتوان به خانه ورود پیدا کرد.
امروزه بهترین راه برای ایجاد امنیت در منزل استفاده از درب ضد سرقت است.درب ضد سرقت دارای امنیت بسیار بالایی است و به راحتی نمیتوان آن را گشود.این درب ها علاوه بر زیبایی دارای ظاهری شیک هستند و میتوان با توجه به دکوراسیون منزل خود درب ضد سرقت شیک و زیبا را سفارش دهید.
ما در دنیایی زندگی می کنیم که پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ظهور فناوری های جدید ما را خیلی زود به آنچه از راحتی در زندگی می خواهیم، می رسانند. امنیت همیشه مسئله بسیار مهمی برای محل سکونت بوده است؛ از امنیت در برابر سارقان گرفته تا استحکام ساختمان در برابر زلزله و…
امروزه درب ضد سرقت ،  پنجره های دوجداره، مصالح ساختمانی مستحکم یکی از باید های ساختمان سازی است. درب های ضد سرقت که چند سالی است در کشور ما فراگیر شده و باعث شده توجه پیمانکاران زیادی را به خود جلب کند، نقش بسیار پر رنگی در فراهم کردن این امنیت و آسایش دارند. حال استفاده از طراحی های زیبا و مدرن بر روی این درب‌ها نیز می تواند نقشی هرچند کوچک در زیباتر شدن خانه شما نیز داشته باشند.

درب ضد سرقت ایرانی

 

درب ضد سرقت چوبی یا درب ضد سرقت فلزی؟

درب ضد سرقت فلزی:

نکته ای که در ابتدا باید به آن توجه داشته باشید این است که درب ضد سرقت فلزی در ایران تولید بسیار محدودی دارند. پس آنچه که در بازار به عنوان درب ضد سرقت فلزی می بینید عموما درب های ضد سرقت ساخت کشور چین هستند. درب ضد سرقت تولید کشور چین مانند سایر اقلامی که از این کشور وارد ایران می شود، از قیمت پایین‌تر و معمولا کیفیت پایین‌تری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است.
رویه درب ضد سرقت فلزی معمولا با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک طرح چوب رنگ شده‌اند. البته برخی از آن‌ها دارای روکش pvc هستند.
ابعاد چهارچوب درب‌های ضد سرقت فلزی حداکثر 105 در 210 سانتی متر بوده و عرض مفید آن ها بین 90 تا 92 سانتی متر است.
ضخامت ورق داخلی به کار رفته در درب‌های فلزی چینی معمولا کمتر از یک میلیمتر و در بیشترین حالت حدود 0/8 میلی متر است.
درب ضد سرقت چینی که در واقع همان درب های رویه فلزی می باشند، عموما تک قفله بوده و امنیت آنها توسط زبانه‌هایی که در سه طرف درب باز و بسته می‌شوند، تامین می‌گردد. زبانه‌های به کار رفته در این نوع درب ها عموما تو خالی بوده و توسط اهرم به راحتی باز می‌شوند.
با توجه به تمام مطالبی که گفته شد می توان نتیجه گرفت استفاده از درب های ضد سرقت با روکش فلزی با نظر به اینکه سایر متریال استفاده شده در آن ها معمولا کیفیت پایینی دارند، ایمنی ساختمان را آن گونه که باید و شاید تضمین نمی کند.

درب ضد سرقت چوبی

درب های ضد سرقت چوبی معمولا از ترکیب چوب و  فلز ساخته میشوند و نسبت به درب ضد سرقت فلزی دارای ظاهری زیباتر و البته گران تر نیز هستند.درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .
درب ضد سرقت چوبی از جنس ها و رویه های مختلفی ساخته می شوند .معمولا درب ضد سرقت تمام چوب کمی گران می باشد و تقاضا نیز کمتر دارد. اما برای بالا بردن کیفیت و مقاومت درب ضد سرقت سعی شده است که در داخل درب از فلزاتی مانند فولاد استفاده شود و سپس از یک روکش برای درب استفاده می شود که این روکش درب را به صورت تمام چوب نمایش می دهید. معمولا روکش درب ها از جنس راش ، گردو ، لمینت و… می باشد.

درب ضد سرقت چوبی

 

انتخاب درب ضد سرقت بر اساس بودجه

مشتریانی که بودجه زیادی برای خرید درب ضد سرقت ندارند،بهترین گزینه برای آنها درب ضد سرقت چینی است. در میان درب های ضد سرقت چینی و درب های فلزی باید بهترین گزینه را انتخاب کنند.
درب ضد سرقت ایرانی نسبت به درب های ضد سرقت چینی دارای قیمت بالاتر و بطبع دارای کیفیت بالاتری هستند.
مشترياني كه مي خواهند هزينه بیشتری کنند اين نوع مشتريان ميتوانند دربهاي ضد سرقت طرح ترك خريداري نمايند .درب های ضد سرقت ترک مستقیم در کشور ترکیه تولید میشوند و به داخل ایران وارد میشوند.
میتوان این گونه نتیجه گیری کرد:
اکنون شاهد حضور درب های ضد سرقت ترکیه و ضد سرقت چینی در کنار تولیدات داخل کشورمان است. بنابراین فقط سه گزینه مقابل خریداران قرار دارد. کارشناسان بازار درب های ضد سرقت می گویند: اگر بخواهیم درباره کیفیت درب ضد سرقت موجود در بازار واقع بین باشیم هم اکنون درب های ضد سرقت ایرانی هم ردیف در های تولید شده ترکیه هستند اما در دراز مدت کیفیت و ماندگاری درب ضد سرقت ترک حرف اول را در بازار می زنند. میزان محبوبیت تولیدات ترکیه در بازار ایران بالاتر از محصولات داخلی است و چینی ها هم با اختلاف بسیار در انتهای جدول تقاضای خریداران قرار گرفته اند.
بهترین گزینه برای درب ضد سرقت با توجه به قیمت و زیبایی درب ضد سرقت ایرانی است.این درب ها داخل ایران تولید و دارای کیفیت بسیار بالایی است.راسان درب تولید کننده درب های ضد سرقت با کیفیت در ایران است برای اطلاع از خدمات و قیمت های درب ضد سرقت و همچنین خرید اینترنتی درب ضد سرقت با ما تماس بگیرید.

بهترین برند درب ضد سرقت

 

بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت راسان درب جز بهترین تولید کننده های درب ضد سرقت میباشد.ما همواره سعی کردیم که یک درب ضد سرقت ارزان و با کیفیترا تولید و به هموطنان عزیز ارایه دهیم.
در این جا به تعدادی از خصوصیات مهم درب ضد سرقت را اشاره میکنیم. 

مشخصات مهم درب ضد سرقت

 •  فضای داخلی درب به صورت شبکه های مشبک فشرده و درب دارای 3 عدد لولای فلزی است که از داخل چهارچوب نصب می شود.
 • تمامی درب ها داراي ویژگی ضد سرقت، عایق صوتي و حرارتی مي باشند.
 •  درب ضد سرقت مطابق با استانداردهای جهانی ساخته می شود.
 •  وزن درب ضد سرقت  95 تا 110 کیلوگرم می باشد و اندازه دربها به صورت استاندارد 110*210 می باشد.
 •  یراق آلات استفاده شده برای ساخت درب ضد سرقت در داخل ایران از کشور ترکیه به نام های مارك كاله و داف وارد می شود، البته این به دلیل برتری کیفیت یراق آلات ترک نسبت به انواع ایرانی آن نیست بلکه به این دلیل است که دستگاه های سازنده آنها بسیار گران قیمت است و وارد کردن آنها مقرون به صرفه تر است.
 • دارای چشمی، زنگ اخبار، از داخل دارای قفل شب بند و دستگیره با طرح کوئین یا رویال می باشد.
 •  استفاده از نوار درزگیر و کیپ بند برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، انتقال صدا و سرما.
 •  دارا بودن گارانتی 2 ساله، خدمات پس از فروش و شناسنامه تولید.
 •  آستانه ورودی درب از جنس استیل ضد زنگ می باشد و قفل پستچی بهره گیری از دو قفل مجزا به همراه شب بند.

بهترین برند درب ضد سرقت ترک (درب ضد سرقت سور)

بهترین برند درب ضد سرقت ترک، درب سور مي باشد كه توسط کشور ترکیه ساخته مي شود كه بی شک یکی از انواع درب های ضد سرقتی که دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلي می باشد. اين دربها عایق صدا، رطوبت و حرارت، در برابر برش و فشار مقاوم، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله مستحکم و همچنين دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت 1.5 میلی متر و چهارچوب این درب ها پیش ساخته از ورق به ضخامت 1.5 میلی متر و عرض 7 سانتی متر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می شود. معمولاً بخش داخل لنگه درب ضد سرقت از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد.

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

در ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .