اینستاگرام راسان درب

جدید ترین مدل های درب ضد سرقت

 • چهارشنبه 16 تیر 1400
 • 167 نفر

با توجه به تنوع سلایق موجود در بازار برای خرید درب ضد سرقت، راسان درب اقدام به تولید درب های ضد سرقت باکیفیت در طرح ها و مدل ها مختلف نموده است.

درب ضد سرقت امروزه یکی از اجزای مهم ساختمان ها می باشد. افرادی که تازه شروع به ساخت منزل خود کرده اند برای درب ورودی ساختمان، درب ضد سرقت را در نظر گرفته اند و افراد دیگری که ساکن ساختمان های قدیمی می باشند، در فکر هستند که درب های قدیمی خود را با درب ضد سرقت جدید تعویض نمایند. امنیت فوش العاده بالای درب ضد سرقت نسبت به درب های معمولی و ظاهر زیبا و شیک این درب ها از دلایل اصلی محبوبیت آن ها می باشد.

در این راستا فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت راسان درب اقدام به عرضه جدید ترین مدل های درب ضد سرقت به بازار ایران نمود. برای خرید این مدل های جدید و کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه راسن درب تماس بگیرید.

ویژگی های یک درب ضد سرقت با کیفیت

 • یکی از مهمترین مشخصات درهای ضدسرقت دارا بودن دوربین چشمی با زاویه ی دید بالا است.
 • مجهز به زنگ داخلی باشند.
 • دستگیره های این درب ها از جنس آلومینیوم واز کیفیت رنگ بالایی برخوردار باشند.
 • رنگ درب های ضد سرقت استاتیک هستند و قبل از مرحله رنگ آمیزی جرم گیری شده اند و به همین دلیل دوام بسیار بالایی دارند. همچنین با توجه به اینکه این درب ها چندین مرحله رنگ کاری می شوند کیفیت و دوام رنگ بسیار خوبی دارند.
 • یکی از بارزترین مشخصات درب ضد سرقت مربوط به کیفیت بسته شدن آنهاست. کیفیت بسته شدن درب های ضد سرقت ارتباط مستقیمی با کیفیت واقعی این درب ها دارد و هر چقدر راحت و بدون سر و صدا بسته شوند کیفیت بیشتری دارند. این درب ها حتی با فشار آرام انگشتان دست نیز بسته می شوند.

انواع درب ضد سرقت موجود در بازار

درب های ضد سرقت با توجه به نیاز و سلیقه افراد و محل مورد نصب دارای انواع مختلفی می باشد:

 1. درب ضد سرقت تک لنگه
 2. در دو لنگه
 3. درب لابی
 4. درب ضد سرقت لوکس 
 5. در ضد سرقت ویلایی
 6. درب ضد سرقت آپارتمانی و..

جدیدترین مدل درب ضد سرقت

مدل جدید راسان درب

ساختار در ضد سرقت

درب ضد سرقت از یک لایه داخلی از جنس فولاد ساخته شده که این لایه با دو لایه دیگر از جنس چوب روکش داده می شود. در فضای داخلی این درب ها عایق پشم سنگ با دانسیته بالا کار گذاشته می شود که نوعی عایق صوتی و حرارتی به شمار می آید.

قفل ها و یراق آلاتی که در این نوع درب ها به کار می روند با درب های معمولی متفاوت و از نوع گاو صندوقی هستند. در واقع درب توسط دو یا سه قفل به چهارچوب متصل می شود. بنابراین استفاده از درب های ضد سرقت نه تنها آرامش خیال و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد، بلکه از هدر رفت انرژی و انتقال سر و صدا نیز جلوگیری می کند.

قیمت درب ضد سرقت

گران ترین نوع درب ضد سرقت، درب ضد سرقت ترک می باشد. یکی از مزایای خرید درب ضد سرقت ایرانی امکان سفارش دادن آن است، در واقع شما می توانید با توجه به خواسته خود درب مورد نظر را سفارش دهید.

قیمت انواع درب ضد سرقت با توجه به متریال هایی که در ساخت آن ها به کار می رود متفاوت است. در برخی درب ها از قفل های ۱۴ زبانه ای برای تامین امنیت بیشتر استفاده می شود که خود عاملی موثر بر قیمت درب است. همچنین پاشنه دار بودن و یا پاشنه دار نبودن نیز بر قیمت درب اثرگذار خواهد بود.

هزینه حمل و نقل درب ضد سرقت و نصب آن نیز به صورت جداگانه حساب می شود. در کل می توان گفت عوامل متعددی بر قیمت درب ضد سرقت تاثیر دارند که مهم ترین آن ها جنس روکش، یراق آلات و ورقه فولادی می باشد.

مدل های جدید درب ضد سرقت

جدید ترین مدل درب ضد سرقت راسان درب

 

برای خرید جدید ترین و بروز ترین مدل های درب ضد سرقت و درب داخلی ساختمان با فروشگاه راسان درب تماس بگیرید. درب هایی که از تلفیق چوب طبیعی و ام دی اف ساخته می شوند کیفیت و ماندگاری بالایی دارند. چوب های روسی، راش، بلوط و ... رایج ترین چوب ها برای ساخت درب هستند.

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

در ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .