درب ضد سرقت آپارتمانی,درب آپارتمان ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان آپارتمانی

درب ضد سرقت آپارتمانی | درب آپارتمان ضد سرقت

  • سه شنبه 8 بهمن 1398
  • 240 نفر

درب ضد سرقت آپارتمان راسان درب بر اساس استاندارد های روز دنیا تولید شده ، و تمامی این درب ها دارای روکش چوب راش و گردو می باشد که از کیفیت بالای برخوردار است .

درب ضد سرقت آپارتمانی

اهمیت و جایگاه امنیت برای شکل گیری و ادامه حیات تمدن های بشری امری ضروری است . درب ضد سرقت آپارتمانی را از مجموعه تولیدی راسان درب بخواهید.شاید درب ضد سرقت نتواند صد در صد شما را در مقابل سرقت و سارقان پشتیبانی کند .ولی قطعا سطح مقاومت در مقابل سارقان را نسبت به درب های معمولی تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد . از همین رو درب ضد سرقت را میتوان یک محصول یا تکنولوژی بسیار مناسب در جهت بسط و گسترش امنیت در ساختمان ها باشد .
یک درب ضد سرقت از دورن با لوله های فولادی مسلح شده است و تفاوت های بسیار فاحشی در سبک طراحی و تولید با در های آپارتمانی معمولی دارد . علاوه بر شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا میتوان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد.

درب آپارتمان ضد سرقت

درب ضد سرقت آپارتمان راسان درب بر اساس استاندارد های روز دنیا تولید شده ، و تمامی این درب ها دارای روکش چوب راش و گردو می باشد که از کیفیت بالای برخوردار است این درب ها بر اساس میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند و شاستی کشی فلزی داخلی دربهای ضد سرقت در تمامی مدل ها بصورت یکسان می باشد.
درب ضد سرقت آپارتمانی راسان درب دارای طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد میباشند که کشور ترکیه وارد کشور میشوند. این درب ها میتونند به سیستم های بازکننده درب اتوماتیک متصل باشند که این اتصال توسط اضافه کردن موتور هایی برقی به قفل درب ضد سرقت آپارتمان صورت می گیرد که این نوع اتوماتیک کردن برقی برای در ضد سرقت آپارتمان بسیار مورد اهمیت می باشد.

درب ضد سرقت آپارتمانی

قیمت درب ضد سرقت آپارتمانی راسان درب

مجموعه تولیدی راسان درب توانسته است با تغییراتی که در طراحی های خود ایجاد کرده موفق به تولید محصولاتی در گروه درب های ساختمانی و آپارتمانی ضد سرقت شود که به گواه سازمانهای استاندارد و البته استقبال مشتریان در خارج از مرزهای کشور سطح کیفی برابری با نمونه های ترک و اروپایی دارد..
ما مخالف بستن درها و جلوگیری از واردات هستیم چون معتقدیم با اینکار نه تنها تولید کننده داخلی قویتر نشده و محصول با کیفیتری تولید نخواهد کرده بلکه صرفا مصرف کننده است که ضرر خواهد کرد. رقابت برابر میتواند موجب رشد ما شود و مجموعه تولیدی درب ضد سرقت تهران کاملا از این موضوع استقبال میکند.
در زمینه کیفیت و قیمت درب ضد سرقت معتقد هستم باید تولید کننده های ایرانی کمی تجدید نظر شود . برای مثال قیمت درب ضد سرقت تولیدی کارخانه های چینی با آنکه هزینه های حمل و نقل هم به آنها میخورد در شرایط کیفی یکسان از محصولات ایرانی بالاتر است. از همین رو لازم است که تولید کننه های ایرانی تغییراتی در نگرش و خطوط تولیدشان ایجاد کنند تا بتوانند در بازار رقابت کنند مگر اینکه انتظار داشته باشند مانند خودرو سازان که حقیقتا لابی پرنفوذی دارند برای آنها هم محدودیت واردات ایجاد شود و در این بین فقط و تنها فقط مصرف کننده است که مجبور خواهد شد با قیمت بالاتر محصول بی کیفیتری بخرد.
برای اطلاع از قیمت درب آپارتمانی ضد سرقت با همکاران ما در راسان درب تماس بگیرید.

انواع درب ضد سرقت آپارتمانی

درب ضد سرقت آپارتمانی در طرح ها و جنس های مختلف تولید و به بازار عرضه میشود. از جمله این درب های میتوان به درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی اشاره کرد.
شما عزیزان میتوانید درب ضد سرقت لوکس آپارتمانی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از راسان درب تهیه فرمایید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.  02166552130

درب آپارتمانی ضد سرقت

درب ضد سرقت ارزان آپارتمانی

درب ضد سرقت ارزان آپارتمانی همان طور که از نام آن هامشخص است،به درب های ضد سرقتی آپارتمانی گفته میشود که قیمت تمام شده ی پایین تری دارند. برای کاهش قیمت تمام شده درب ضد سرقت ارزان معمولا روش های مختلفی وجود دارد. معمولا برای کاهش قیمت تمام شده درب ضد سرقت ارزان از چهارچوب فلزی بدون روکوب چوبی استفاده می شود. در این شرایط کیفیت دربها با درب ضد سرقت تفاوتی ندارد ولی نما چهارچوب در ضد سرقت ارزان از چوب نمی باشد و در حقیقت چهارچوب فلزی دارند. ورق های داخلی فلزی نیز بصورت ورق سرتاسری می باشد و قفل کاله ترکیه به دلیل افزایش امنیت درب ضد سرقت ارزان در پشت ورق فلزی قرار می گیرند. 

درب آپارتمانی ضد سرقت ارزان و کیفیت مناسب را از راسان درب بخواهید.

بر خلاف شرکت های دیگر در تولید دربهای ضد سرقت ارزان ، راسان درب در تولید دربهای ضد سرقت ارزان آپارتمانی هم از قفل های کاله ترکیه استفاده می کند. ضخامت چهارچوب ۱۸ سانتی متر می باشد که با توجه به ۳ سانتی متر لبه برگشتی قابل استفاده برای نصب بر روی دیوارهای با قطر ۱۵ سانتی متر می باشد. دستگیره و درکوب و چشمی با کیفیت مطلوب و استفاده از درزگیر های با کیفیت بالا از دیگر مزایای استفاده از درب ضد سرقت ارزان راسان می باشد. البته باید در نظر داشته باشیم درب ضد سرقت ارزان یا تمام دربهای ضد سرقت ایرانی و وارداتی به دربهای ایمنی مشهور می باشند.
 درب ضد سرقت یعنی نوعی مانع سخت برای تاخیر و جلوگیری در دزدی می باشد. تمام دربهای ضد سرقت ارزان راسان درب دارای آستانه فلزی نیز می باشند و خریداران نیازی به خرید آستانه فلزی ندارند. در تولید دربهای ضد سرقت ارزان از رویه های ام دی اف ایرانی استفاده می شود و در حقیقت عامل اصلی کاهش قیمت تمام شده ی دربهای ضد سرقت استفاده از متریال رویه چوبی ایرانی در ساخت در ضد سرقت ارزان می باشد. 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .