نصاب درب ضد سرقت,نصاب درب ضد سرقت در تهران,نصب درب ضد سرقت

نصاب درب ضد سرقت |هزینه نصب درب ضد سرقت

  • شنبه 25 آبان 1398
  • 1719 نفر

نصب درب ضد سرقت نیاز مند تخصص بالا می باشد زیرا عدم تجربه و دانش تکنسین می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به درب ضد سرقت وارد نماید.راسان درب متشکل از برترین تکنسین های ساختمانی و فنی همواره کیفیت خدمات خود را تضمین می نماید .

درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت دربی است که سارقين نتوانند به هر دليل از طريق دستکاري يا تخريب قفل درب به داخل منزل، محل کار، دفاتر مديران، حسابداري، بايگاني، انبار، ديتا سنتر ها و … نفوذ نمايند و مانع از ورود آنها از طريق تخريب درب گردد، لذا درب ضد سرقت ميبايست از استانداردهاي مقاومت در برابر برش، فشار بر سطح و بر گوشه هاي درب برخوردار باشد.
درب ضد سرقت ميبايست ضمن ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهاي لازمه در زمان وقوع حوادث غيرقابل پيش بيني چون زلزله و آتش سوزي نيز برخوردار بوده تا به هيچ صورت از ورود نيروهاي امدادي و يا خروج افراد در مواقع اضطراري جلوگيري ننمايد.
درب ضد سرقت دربي است که ضمن ممانعت از ورود سارقين، بر اساس استانداردهاي محيطي چون عايق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحي و ساخته شده باشد.

روش های نصب درب ضد سرقت

برای نصب درب ضد سرقت دو روش متداول وجود دارد:
روش اول نصب درب ضد سرقت :
در حین عملیات نصب می توان چهار چوب درب ضد سرقت را بصورت جداگانه نصب نمود در این حالت میبایستی چهار چوب از لنگه جدا شده با مصالح بنایی مانند دوغاب سیمان به دیوار اطراف متصل گردد. باید دقت نمود هنگام نصب چهار چوب و دوغاب ریزی با نصب تیرک های چوبی از جمع شدن چهار چوب جلوگیری گردد؛
در این روش بدلیل اینکه پس از نصب چهار چوب سایر عملیات بنایی ساختمان درب ضد سرقت دچار آسیب ورنگ رفتگی نگردد.
روش دوم نصب درب ضد سرقت :
در این روش در حین عملیات نباید یک فرم انتظار در محل نصب می گردد.
اندازه داخل به داخل فریم انتظار باید ۱سانتی متر از چهار چوب درب ضد سرقت بیشتر باشد .
در این روش نصب درب ضد سرقت پس از نازک کاری و قبل از لایه رنگ اخر ساختمان انجام میگیرد وطبیعتا” چون درب ضد سرقت در پایان کار نصب می شود حفاظت از درب بسیار آسانتر و احتمال آسیب دیدگی آن بسیار کمتر است.
همچنین بدلیل اینکه در این روش درب وچهار چوب درب ضد سرقت بصورت همزمان نصب میگردد رگلاژدرب بسیار ساده تر است
در نصب فریم انتظار برابر با تراز کف تمام شده طبقه باشد همچنین جهت حفظ زیبای درب ضد سرقت و امکان نصب روی روکوب چوبی روی دو طرف فریم درب ضد سرقت بهتر است عرض دیوار برابر ۱۶تا ۱۸ سانتی متر باشد .
در این روش میتوان چهار چوب درب ضد سرقت را به فریم انتظار با پیچ ویا با جوشکاری نصب نمود .
و برای عایق شدن چهار چوب پیشنهاد می گردد داخل چهار چوب درب ضد سرقت با فریم پلی ارتان پر می گردد ؛برای کاهش هزینه می توان از دوغاب سیمان بجای فریم پلی ارتان استفاده کرد.

نصاب درب ضد سرقت

خدمات نصاب درب ضد سرقت

کیفیت تضمین شده


تکنسین های مجرب


تعرفه های ارزان برای نصب درب ضد سرقت


سرعت ارائه خدمات بالا هنگام درب ضد سرقت


نصاب انواع درب ضد سرقت(ترک،ایرانی،چینی،تایوانی)


رگلاژ درب ضد سرقت


جایگذاری درب ضد سرقت به جای درب قدیمی


تعمیر یا تعویض یراق آلات انواع درب ضد سرقت


رفع سروصدا انواع درب ضد سرقت


نصب درب ضد سرقت ترک ،طرح ترک، چین و درب ضد سرقت ایرانی


نصب درب ضد حریق و جداره آلومینیوم نرمال
 

نصاب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت نیاز مند تخصص بالا می باشد زیرا عدم تجربه و دانش  تکنسین می تواند  آسیب های جبران ناپذیری را به درب ضد سرقت وارد نماید.راسان درب متشکل از برترین  تکنسین های  ساختمانی و فنی همواره کیفیت خدمات خود را تضمین می نماید .
گروه راسان درب همواره در 24ساعت 7 روز هفته آماده ارائه خدمات و مشاوره  به شما عزیزان است.
با سالها تجربه و دانش در ارائه خدمات فنی و ساختمانی با ارائه برترین کیفیت در خدماتمان پاسدار اعتماد ها به خود باشیم .

نصاب درب ضد سرقت در تهران

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما راسان درب را معرفی میکنیم. گروه راسان درب با کادری مجرب و گردهمایی نصابان با تجربه، سریع، و منظم این تضمین را به شما خواهد داد که بهترین درب ضد سرقت را با توجه به بودجه شما و موقعیت منزلتان پیشنهاد کرده و برای نصب آن اقدام می نماید لذا در صورت تمایل می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نصاب درب ضد سرقت در تهران

نصاب درب ضد سرقت در شرق تهران و غرب تهران

ساکنین شرق و همچنین غرب تهران،اگر تمایل به خرید و نصب درب ضد سرقت را دارند میتوانند با اطمینان خاطر با کارشناسان نصب درب ضد سرقت در راسان درب تماس بگیرید.

نصاب درب ضد سرقت در شمال تهران و جنوب تهران

نصاب درب ضد سرقت باید فردی باشد با تجربه تا بتواند بدون ایراد با رعایت اصول اولیه درب را نصب نماید تا به مرور زمان به مشکل بر نخورید.ساکنین شمال و جنوب تهران برای نصب درب ضد سرقت میتوانند با نصاب درب ضد سرقت در راسان درب تماس بگیرند.تا از خدمات حرفه ای راسان درب برای نصب درب ضد سرقت بهره مند شوند.
 

قیمت نصب درب ضد سرقت

نصب درب های ضد سرقت  نیاز به مهارت کاری و توان اجرائی بالایی نسبت به  درب های دیگر دارد . کوچکترین اشتباه در نصب این درب ها خسارت جبران ناپذیری را  در زیبایی  و همچنین در دوام آنها دارد. درب های ضد سرقت خود را باید به تیم متخصص راسان درب  بسپارید تا از آسیب و خراشدیدگی   بر حزر بماند ما با تیم عالی خود  و با تکیه بر دانش و ابزار آلات استاندارد  کیفیت خدمات را برایتان به ارمغان می آوریم.
برای مشاوره و اظلاع از قیمت نصب درب ضد سرقت با راسان درب تماس بگیرید.

بهترین و ارزان ترین نصاب درب ضد سرقت

برای نصب درب ضد سرقت به افراد متخصص و ماهر نیازمند است. اگر نیاز به خرید درب ضد سرقت ونصب به آن را دارید باید این کار را به افراد ماهر و توانمند بسپارید تا درب ضد سرقت بهترین کارایی خود را داشته باشد.
برای نصب درب ضد سرقت باید از یک نصاب ماهر کمک بگیرید. 
به این منظور میتوانید با کارشناسان راسان درب تماس گرفته و از راهنمایی ها و خدمات ما بهره مند شوید.

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضدسرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی,بهترین درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا از فلز و چوب می باشند .درب های از جنس فلز معمولا چینی بوده و دارای رنگ قهوه ای می باشند اما درب های ضد سرقت چوبی دارای تنوع شکلی و رنگی متفاوت می باشد .معمولا از درب های ضد سرقت فلزی نیز قیمت آنها بالا تر می باشد .