اینستاگرام راسان درب
انواع روکش درب ضد سرقت,رویه درب ضد سرقت,تعویض رویه درب ضد سرقت,تعویض روکش درب ضد سرقت

انواع روکش و رویه درب ضد سرقت | تعویض روکش درب ضد سرقت

  • چهارشنبه 25 دی 1398
  • 5985 نفر

امروز افزایش بسیار محسوس روکش و رویه درب های ضد سرقت به حدی است که حتی گاهی سازندگان این درب ها نیز قابلیت تشخیص روکش و رویه های طرح جدید را از مدل های قدیمی آنها ندارند!

روکش درب ضد سرقت

تنوع رنگی و متریال در روکش های درب ضد سرقت بسیار زیاد شده است بصورتی که حتی سازندگان نیز در بعضی از مواقع قابلیت تشخیص انواع جدید روکش درب ضد سرقت را ندارند. خیلی از انواع روکش درب ضد سرقت از کشور های اروپایی بخصوص کشور همسایه ترکیه وارد می شود.
البته بسیاری از فرآیند های تولید درب ضد سرقت نیز توسط مهندسین ترکیه در ایران راه اندازی شده است. روکش های جدید که مورد استفاده می شود روکش های گردو آمریکایی و بلوط آمریکایی می باشد. دلیل استفاده از این نوع روکش ها این می باشد که طرح و نقش چوب گردو و بلوط بسیار زیبا می باشد و در بعضی از مواقع بخصوص برای چوب گردو نیازی به استفاده از رنگ های متنوع با شاپان نمی باشد و با استفاده از یک خود رنگ ساده طرح و نقش زیبایی روکش درب ضد سرقت ایجاد می شود.
یک نوع روکش هم وجود دارد که بسیار زیاد در ایران مورد استقبال می باشد و استفاده از روکش ملچ می باشد که نقش زیبا و زنده ای را بوجود می آورد. جدیدا از روکش hpl و روکش های ملامینه نیز برای روکش درب ضد سرقت استفاده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. طرح های پاییز و بهار و زمستان بر روی درب ضد سرقت می تواند علامت زندگی باشد که بسیار زیبا و دل فریب می باشد. یک نوع دیگر روکش درب ضد سرقت روکش راش می باشد که شاید بتوان گفت بیشتر حجم مصرف را در بین روکش ها دارد و دلیل آن قیمت مناسب و طرح های مناسب این نوع روکش می باشد.

انواع روکش های درب ضد سرقت

روکش گردو طبیعی

معمولاً از رگه های بیشتری نسبت به روکش راش برخوردار است و همین امر سبب توجه بیشتر خریداران به این نوع روکش می باشد.

روکش راش طبیعی

بی شک یکی از معروف ترین روکش های موجود در بازار ایران می باشد و از چوب های درخت راش مرغوب تهیه که به دلیل استفاده از رگه های زنده درخت در این روکش جذابیت آن دو برابر می شود.

روکش لمینت

این نوع از روکش ها از چوب های فراوری شده و ساخته می شود، ولی این بدان معنا نیست که حتماً از خود چوب در ساخت آن استفاده شود و از این روکش ها برای ساخت روکش، کفپوش و دیوارپوش نیز استفاده می کنند. از مزایای استفاده از این نوع روکش میتوان به مقاومت بالای آن در برابر اشعه مضر خورشید و شباهت بسیار زیاد به چوب طبیعی اشاره کرد.

روکش لمینت

روکش هایگلاس

روکش های ام دی اف انواع مختلفی دارند که روکش هایگلاس یکی از این نوع روکش ها می باشد که جنس آن از پلگسی گلاس می باشد و از مزایای استفاده از این نوع روکش می توان به سبکتر و مقاومتر بودن نسبت به شیشه نام برد.

روکش هایگلاس

 روکش پرینت

این نوع روکش به صورت چاپ شده بر روی ام دی اف به فروش می رسد که به صورت طبیعی جلوه نمی کند و ظاهر روکش های طبیعی را نخواهد داشت.

 روکش هات پرس

 یکی از ضعیف ترین روکش ها که به ندرت در تولید درب ضد سرقت از آن استفاده می شود و از این نوع روکش در گذشته برای درب های معمولی استفاده می شد و جزء ارزان قیمت ترین روکش های موجو در بازار می باشد.
امروز افزایش بسیار محسوس روکش و رویه درب های ضد سرقت به حدی است که حتی گاهی سازندگان این درب ها نیز قابلیت تشخیص روکش و رویه های طرح جدید را از مدل های قدیمی آنها ندارند! بد نیست به این نکته هم اشاره داشته باشیم که شمار زیادی از روکش های درب ضد سرقتی که در بازار کشور ما وجود دارد از کشورهای اروپایی که در راس آنها باید به ترکیه اشاره کنیم، وارد می شوند.
این روزها بیش از همه روکش های طرح چوب گردو و بلوط آمریکایی بیش از سایر انواع روکش ها مورد توجه هستند چراکه زیبایی این نوع طرح چوب به اندازه ای است که حتی تنها با یک رنگ سبک و ساده می توانید شاهد دربی بسیار زیبا با نمایی خارق العاده باشید.

رويه درب ضد سرقت

در ایران معمولا رویه های متفاوت و متنوعی بر روی درب های ضد سرقت نصب می شود این در حالی است که مشتریان اغلب به این تنوع توجه زیادی ندارند و این به خاطر عدم اطلاعات دقیق در مورد درب ضد سرقت می باشد.

انواع رویه درب ضد سرقت

 رویه برجسته اکونومی

جنس این رویه ها از ام دی اف روکش شده با راش یا گردو است. طرح های زیبایی بر روی این رویه ها به وسیله دستگاه سی ان سی اجرا می شود و سپس رویه نهایی بر روی ام دی اف درب چسبانده می شود. 

 رویه های برجسته لوکس

جنس این رویه ها از ام دی اف هایی با ضخامت ۸ یا ۱۰ میلیمتر است. این رویه ها از چوب راش یا گردو ساخته می شوند که پروفیل های روکش شده ای بر روی آنها چسبانده شده است. رویه های برجسته لوکس ایرانی در ابعاد ۸ میل و درب های آلتین معمولا در ابعاد ۱۰ میل به بازار عرضه می شوند.

 رویه درب ضد سرقت CNC

برای این دربها معمولا روکش هایی چوبی از جنس ام دی اف با ضخامت ۸ یا ۱۰ میلیمتر نصب می شود. جنس این رویه ها از جنس چوب راش یا گردو می باشد. بر روی این رویه ها نیز طرح های متنوعی به وسیله دستگاه سی ان سی اجرا می شود که زیبایی درب را دوچندان میکند.
رویه پس از چسبانیدن با رنگ های پلی ارتان یا پلی استر رنگ آمیزی می شود.

روکش درب ضد سرقت

رویه PVC

جنس این رویه ها از ام دف خام است که به وسیله دستگاه سی ان سی بر روی آن طرح های متنوعی حکاکی می شود. وقتی کار حکاکی تمام شد رویه را در دستگاه ممبران پی وی سی پرس می کنند. دستگاه ممبران انواع طرح های چوب را روی رویه ایجاد میکند.

رویه های ملامینه

جنس این رویه ها از ام دی اف هایی با ضخامت ۵ تا ۸ میلیمتر است. مشخصه باررز این رویه ها وجود یک ورق نازک ملامینه پرس شده بر روی آنهاست.


تعویض و تعمیر رویه درب ضد سرقت

اگر رویه درب ضد سرقت شما به هر علتی دچار مشکل شده و یا از طرح آن خسته شدید و خواستار تغییر در رویه آن هستید، این کار را به گروه راسان درب بسپارید.ما در کوتاهترین زمان کار تعویض رویه درب شما را انجام میدهیم و یک کار با کیفیت و زیبا برای شما محیا میکنیم.
تعویض رویه درب ضد سرقت , قیمت روکش درب ضد سرقت , فروش روکش درب ضد سرقت , انواع روکش درب ضد سرقت , تعمیر روکش درب ضد سرقت , انواع روکش های درب ضد سرقت , تعویض رویه درب چوبی از خدمات گروه راسان درب به شمار میرود.

خدمات راسان درب در زمینه طراحی و تولید رویه درب ضد سرقت

  •  تولید و فروش انواع درب لابی و درب ضد سرقت
  • رویه درب ضد سرقت ، انواع درب اتاقی و یراقات
  • انوع درب های اتاقی hd ، hdf ، mdf
  • طراحی،مشاوره ،اجرا، تولید و فروش انواع رویه های درب ضد سرقت در طرح و رنگ های مختلف
  • طرح های منحصر به فرد، مدرن، کلاسیک، طبیعی و …
  • تولید رویه های طبیعی، هایگلاس، هات پرس، لمینت، پرینت یا چاپی


 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترکیه ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت ساخت بسیاری از کشورها اعم از چین ، ترک ، ایران و کشورهای دیگر در بازار موجود می باشد . اینکه کدام گزینه و چه نوع درب ضد سرقتی می تواند گزینه ی بهتری برای خرید باشد منوط به بررسی شرایط خریدار و همچنین بودجه ی تخصیص یافته برای خرید درب ایمنی می باشد.
قیمت درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت چینی

درهای ضد سرقت موجود در بازار ایران و قیمت آن ها

قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.
درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,فروش درب ضد سرقت ترک

مشخصات فنی و قیمت درب ضد سرقت ترک

ترکیه همواره به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان یراق آلات درب های ضد سرقت نیز در بازار مطرح بوده است. پس می توان کیفیت یراق آلات استفاده شده را نیز به عنوان یک شاخص برای تشخیص اصالت درب های ضد سرقت ساخت ترکیه در نظر گرفت.